Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te hány éves lehettél amikor...

Te hány éves lehettél amikor öntudatra ébredtél?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy amikor megértetted a különbséget a "mi" és az "én" között, hanem amikor rádöbbentél arra, hogy milyen furcsa, hogy tudatában vagy dolgoknak, amik körülötted zajlanak.

#lélek #Nirvana #gyerekkor #spirituális öntudat
2012. dec. 26. 17:11
1 2
 11/16 Sághegyi Csaba ***** válasza:
3 éves korom körülre emlékszem, hogy elkezdtem értelmesen feldolgozni az életet. Úgy emlékszem, talán olyasmi volt, mint vmi felébredés a semmiből.
2012. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16 voltam, amikor egyszer csak bevillant.
2012. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

a legrégebbi emlékem talán 8-9 évesen van.. előtte semmi:D mintha egész életemben részeg lettem volna.:"D amúgy szerintem ez olyan rossz érzés.. mármint, hogy nem tudod, hogy miket csináltál meg hasonlók.. képeken visszalátod, rémlik meg minden.. de akkor is olyan üres..:(

16L

2013. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

kb 16-18 év körül de eléggé elcseszett lettem azóta mindig ilyeneken gondolkodnék de a legrosszabb hogy tudatában vagyok annak hogy nem tudhatok mindent.ebből kifolyólag egy idióta kis senki lettem.

De mióta tudom hogy vagyok szinte egyfolytában szeretném hogy ne legyek csak félek attól hogy az nemtudom mit jelent és nem is tudom felfogni.

2013. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 skót válasza:
91
2013. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13
2017. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!