Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlimok, hallgathattok...

Muszlimok, hallgathattok zenét? Ha igen, nektek tetszik ez a szám? Szerintem nagyon szép, főleg a szövege meg az egész dal! (habár nem vagyok muszlim, nem is készülök rá, de ez nem sértés)

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 12:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A ferjem muszlim (meg az egesz csaladja, tehat eleg jol tudja, hogy mit lehet es mit nem). De ha akar egy percre is egyedul mara, mar kapja elo a fulest. A volt lakotarsaim is muszlimok voltak, de nem volt olyan nap, hogy ne hallgattak volna zenet. Tenyleg az leet, amit az egyik korabbi valaszolo is irt, hogy ertelmezestol fugg. Plusz van itt is, mint a keresztenyeknel, hogy valaki fanatikusan vallasos es van aki csak elvan a tudattal hogy o muszlim.
2013. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, ez nem bűn, most gondolom a ,,Sex bomb"-ot nem olyan jó hallgatni (bár mondjuk azt alapból se hallgatnám, szerintem nagyon rossz), de a recitálás is zene. Meg amúgy miért ne lehetne? Az iszlámban szerintem az arany középutat kell követni. Se semmi, se határtalan szórakozás.
2020. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!