Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Először a kutyákba raknak...

Először a kutyákba raknak chipet aztán belénk?

Figyelt kérdés

Így tesztelik a Fenevad bélyegét? ( lásd: jutub)

Van esélye annak,hogy tényleg úgy alakítják majd a világot,hogy akiben nincs chip annak ellehetetlenítik az életét?



2013. febr. 19. 18:54
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

amúgy van már konkrét bőrre ragasztható nini véletlenül bélyeg alakú chip, ami mér minden bio adatot és továbbít és ez is csuklón lesz...mik ezek, ha nem a fenevad bélyegei? Ha hiszel a megváltásban, nem fogadod el és kvázi éhezel ezért, mert chip nélkül nem tudsz vásárolni, mint ahogy Jézus is érted halt meg.

Szerintem elég sok a "véletlen" a Bibliában és amikor már ezeket a dolgokat ilyen szinten be lehet azonosítani, itt a vég. MAi hír, hogy a lelkedet is avatarba akarják ültetni és halhatatlan robot leszel...plusz a fejáültetés is lehetséges ma már..stb...

2013. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
51%
Nagy Britanniában már márciustól (2014) közelező lesz az úgynevezett Okosazonosító viselése, és ahogy előttem is "elhangzott" ha nem rendelkezel eggyel, akkor nem vásárolhatsz, nem adhatsz el, nem utazhatsz sehova. Magyarul diszkriminálni fognak, és senki nem lesz aki meg fog szánni, mert szerintük ez csak egy Chip, és ha felveszed, akkor élhetsz. Ha kell link, akkor mutatom, honnan szereztem az infót. Az angolok már tüntetnek ellene. De egy globális programról van szó, és gyorsított tempóban már hazánkban is dolgoznak rajta. A mikrochipbe lesz betáplálva a neved, a telefonszámod, a bankszámlaszámod, és ráadásul nyomon is követhetik, hogy merre mész... Ha kötelezővé válik az országunkban is, akkor én harcolni fogok ellene! "A magyarok Istenére esküszünk, esküszünk, hogy rabok tovább nem leszünk!"
2013. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Azért ne hasonlítsuk magunkat össze a kutyákkal.A kutyában nem árt, ha van chip, mert így kevésbé tud elkallódni, ráadásul a veszélyes ebeket (és gazdájukat) könnyebben megtalálják baj esetén.

Ráadásul a kutya nem igen tud tiltakozni és fellépni ez ellen, az ember viszont ki tudná védeni, hogy chipet rakjanak bele, amennyiben nem birka.Ne legyünk birkák!

2013. nov. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

utolsó !

Nem tudod miről van szó ! Tudom el fog riasztani,de egyesek szerint köze lehet egy bibliai jóslathoz.

Keress rá arra,hogy verichip vagy a fenevad bélyege !

Egyesek azt mondják,hogy először kedvezményekkel fog járni a chip viselésse. Úgy, hogy majd mi magunk akarjuk,kérjük.Orvosi ellátás,vásárlás, személyazonosítás,hitel,munka,tanulás,stb.

Később feltétel lesz.

Aztán majd ezeket meg sem kapják azok akiben nincs chip.

Hogy fog ennivalót vásárolni aki nem veszi fel ??

http://www.youtube.com/results?search_query=a+fenevad+b%C3%A..

2013. nov. 26. 16:14
 15/25 Mulder614 ***** válasza:

Amugy eszembe jutott FankaDeli egyik száma amiben azt mondja hogy

"Butító iskolák, mérgező gyógyszerek,

A törvény szemében nem lehetsz jó gyerek.

Nagy testvér intézi, ne legyen kis testvér,

Nemsokára sorban állsz a chipedért.

A kutyába engedik, birkába mért ne?!

A profit előtt miért borulsz térdre?

Tudom, mert megértem - én is, mint mások

Az utolsó esélyünk: az, amit láttok."

2013. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Miért ne érteném??

Nem lenne szabad hagyni, még kedvezmények esetén sem, hisz tudjuk, hogy működik a birka etetés.

A dalszövegnek pedig igaza van.

2013. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A Fekete válasza:
Azért haszna is lenne: ismeretlen holttest azonosítása, erőszakos bűnelkövetök követése, bizonyos pszichiátriai betegeknél (demencia, altzheimer kór) azonosításra. Ha erre jön a fizetésed és ezzel fizetsz, nem kell pénzt gyártani. Balesetnél automatikusan megjelenik a vércsoport, gyógyszerérzékenység, kórtőrténet stb. Az iratok nem veszhetnek el, nem kell megújítani őket. Nem lehet visszaélni vele, mert az életfunkciók leállásával tönkremegy. Az ólom pedig még mindíg leárnyékolhatja.
2013. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Nem lehet visszaélni vele, mert az életfunkciók leállásával tönkremegy"


Ha az életfunkciók leállásával tönkremegy, akkor hogy akarsz vele holttestet azonosítani?

Amúgy azonosításra ott a rendőrség, meg sok minden másra is, ne vegyük el a munkájukat.És egyébként is, boltokon kívül még van egy rakat olyan hely, ahol jelenleg csak készpénzzel lehet fizetni.Ott hogy használnák a chipeket?

Nem kell ez a nagy modernizáció és szükségtelen minden apró fillért kikutatni a zsebekben, mert ugyebár erre megy a játék!És én valószínűnek látom, hogy épp emiatt nem lesz ebből a dologból semmi soha, mert bizonyos korrupt fejeseknek abszolut nem érdekük, hogy nyomon követhető legyen a pénzmozgásuk és ők maguk!Vagy nekik nem lenne chipjük?Megint lesz, akire más törvény vonatkozik?

2013. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 kefa 2000 ***** válasza:
T.Kérdező! Én is azok véleményét osztom akik sejtése erről az utolsó idők jeleivel azonosítják ezt.Hozzá tenném azt is ,hogy a pénztárgépek becsatolása az ellenőrzés rendszerébe még közelebb hozza annak technikai lehetőségét,amiről az előttem szólók közül sokan beszélnek.Ezt a folyamatot már nagyon régen elkezdték és nem vették észre az emberek,lásd munkahelyeken nagyon kevés a kp. kifizetés csak átutalással lehetséges hozzá jutni a járandósághoz.Sok évvel ezelőtt beszéltem erről és nem hittek nekem ugyan úgy ahogy most neked sem hisznek.Hallhatod :ezt meg azt fogom tenni meg nem tenni ugyan akkor semmit nem tesz és tett azért hogy ne legyen "áldozat" besétálnak a csapdába és nem lesz kiút.Jó hogy itt is beszélhetünk erről reményem szerint talán elgondolkodnak mindezen és cselekszenek míg nem késő!!! Üdv.
2014. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Szerintem késő! Én sem tudom, hogy lehetne ez alól kibújni.
2014. febr. 6. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!