Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi nektek miért jó...

Jehova Tanúi nektek miért jó az, ha ezzel a viselkedéssel megutáltatjátok magatokat mindenkivel?

Figyelt kérdés

Az erőszakos térítésről, és becsöngetésekről, házalásokról beszélek.

Miért nem értitek meg, hogy ha valaki, annyit mond, hogy KÖSZÖNÖM NEM, akkor nem hajlandó hozzátok belépni? Aki be szeretne, az úgyis megkeres titeket.

De már kezd elfogyni a türelmem. Harmadszor küldtem el a jehovásokat, mert egyszerűen nem értik, meg, hogy NEM térek át.

Az utcán is leszólítgatják az embereket, és nem értik meg, ha valaki nem-et mond.



Vagy csak nekem vannak efféle tapasztalataim? Mert már 2-szer ébredtem úgy reggel, hogy izomból rátenyerel a csengőre.

Pluszba elárasztják a postaládákat a szennylapjukkal.


2013. márc. 7. 11:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

" Azért, mert Jézus ezt parancsolta a követőinek."


Nekem meg a Nagy Manitu azt parancsolta, hogy aki ok nélkül zaklat, azt elnáspángolhatom.

2013. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem meg a Nagy Manitu azt parancsolta, hogy

aki ok nélkül zaklat, azt elnáspángolhatom." Nem ok nélkül tesszük, mint ahogy Jézus sem ok nélkül tette, bízom benne, hogy egyszer majd rájössz.

2013. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 lsandor ***** válasza:
Hogy miért megyünk újra olyan személyekhez, akik előzőekben kedvezőtlenül reagáltak? Azért mert a világ változik és maguk az emberek is, lehet, hogy megváltozik a hozzáállása az egyénnek. De akárhogy is van nem vagyunk erőszakosak. Vagyunk mi elegen amúgy is :P
2013. márc. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 csivizsebi válasza:
Bizony ez így van!Sajnos voltam olyan hülye és meghallgattam őket egyszer,mert már untam,hogy állandóan zaklattak.Az lett a vége,hogy tanulmányozni kezdtem velük a Bibliát!2 évig jártam hozzájuk és fokozatos agymosáson estem át!Már majdnem megkeresztelkedtem!De szerencsére még hamarabb visszatért az eszem,azóta ott is hagytam őket és hatalmasat csalódtam bennük.A kérdésedre az lenne a válaszuk,hogy azért utálják őket,mert Jézust is utálták és a tanítványai nem része e világnak így ebből tudják,hogy ők az igaz vallás!!Meg,hogy életeket mentsenek vele,ha áttérsz közéjük,mert csak ők fogank megmenekülni.De ez egyáltalán nem így van,mostmár elég viccesek ezek a dolgok számomra!!!Aljas népség,ott csalnak ahol tudnak,lopnak is,stb...Van pár kivétel köztük de ez ritkaságszámba megy!!Addig míg hozzájuk jársz nagyon szeretnek,jó színészek!!Utána meg még az utcán se ismernek meg,kitörölnek az ismerőseik közül(Mondjuk ezzel nem veszítettem sokat!)Szóval egy szónak is 100 a vége:Jobb kerülni őket,mert utána nagyon nehéz levakarni magadról!Beletelt kis időbe,de már békén hagynak.Meg kell mondani a véleményedet érthetően,hogy nem érdekel az egész és talán békén fognak hagyni!! :)
2013. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Most nehéz levakarni őket, megszabadulni tőlük, vagy szóba sem állnak veled??? Nem mindegy! Mint ahogy az sem, hogy igazat írunk, vagy pedig nem...
2013. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!