Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon egyszer megszűnik az...

Vajon egyszer megszűnik az egyház és a főbb vallások?

Figyelt kérdés

Vélemény: Aki felébredt már vagy ébredezik az tudhatja, hogy az egyház és a többi vallások jelentős része nem az aminek mondja magát.

Uralkodás célból sötétségben tartják emberek milliárdjait, megtévesztik őket hamis propagandával. A hamis oktatással a rendszert is befolyásolják, a kollektív tudatott és kiszolgálják a háttérhatalmat ezzel.


Aki megtapasztalta az igazi hitet és a igazi teremtőt és az igazi tudást az tudja, hogy nincs szükség templomra, vallásokra és az igazi erő és teremtő belülről fakad. ( nem véletlenül emelem ki igazi jelzővel) Nincs pokol és nincs büntetés, a világ csak egy illúzió egy játék és ami valóságos az csak a szeretet.

Ezek a vallások csak korlátozni akarnak, hogy rájöjj igazi valódra.

Atlantiszba mindenki tudta azt amiről most szó van de az emberekkel elfejtették az igazi spirituális tudást és kisajátítottak egyes körök amit arra használták fel, hogy elnyomják az emberiség jelentős részét.


Vajon felébred egyszer mindenki?



#vallás #egyház #tudás #elrejtett tudás
2013. márc. 22. 06:26
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

Jah és bocsánat elírtam a kérdésben a mondatot:


"Ezek a vallások csak korlátozni akarnak, hogy rájöjj igazi valódra. "

Helyesebben:


Ezek a vallások csak korlátozni akarnak, hogy ne jöjj rá igazi valódra.

2013. márc. 22. 17:04
 22/55 anonim ***** válasza:
50%

Ez akkor is csak egy újabb vallás lesz a sok közül. Lesznek akik fujjolni fogják, lesznek akik ebbe bolondulnak bele. Kész.

Nem attól lesz valami igaz, mert annak hiszik. Te ezt gondolod, oké. De eleve erőltetés és provokálás a hozzáállásod, mint egy térítőjé.

"Vajon felébred egyszer mindenki?" Kb. mintha más ember hülye lenne, mert nem ezt követi. Ugyanazt csinálod, csak te nem azt mondod, hogy pokolban ég el, hanem értelmetlen az élete. Egy kutya.

2013. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

tévképzeteid vannak...


Én nem hiszek hanem nap mint nap tapasztalok és megélek. Nem hinni kell először hanem tapasztalni a tapasztalás után lehet tényként venni és utána érdemes hinni.

A vallások többsége arra kér, hogy higgy olyanba amit nem tapasztalhatsz.


Amit én mondom csak szimplán az igazság egy morzsája ami tapasztalható is. az, hogy te mit kezdesz vele az a te dolgod. Én nem meggyőzni akarok hanem a jószándékom révén tényeket közlök. ennyi.


Ezek után képzeleghetsz még :D

2013. márc. 22. 17:36
 24/55 anonim ***** válasza:
86%
Akkor te sem lehetsz valami tájékozott, ugyanis rengeteg "hívő" állítja, hogy megtapasztalta Jézust, Istent, az angyalokat, stb. De mindegy.
2013. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
60%

azért te sem vagy egy okos ember... mert te is a nagy semmit mondod mint azok akik a kereszténységben hisznek..

Ha sok eszed lenne, felfognád, hogy a vallás az egyik olyan dolog amit SOHA nem fogsz tudni eltüntetni. Mindig is volt, van és lesz amíg az emberiség létezni fog..

Én ezennel be is fejeztem mert olyan emberrel "beszélgetni" nem lehet aki csak a magáét fújja.. meddő vita...

2013. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
69%

Ismered a mondást??

Nem mindegy hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik...

Rád is nagyon igaz ám...(a második verzió)

2013. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

Utolsó elég primitív vagy és ezért vagy frusztrált is.


Tőlem aztán maradhatnak a vallások ha az emberek primitivek maradnak és hagyják amgukat manipulálni az ő dolguk.


De te a kicsi agyadal fel sem fogod, hogy nem a vallásoktól függ a hit, de ez is a te dolgod még szellemileg fejletlen vagy ehhez.

2013. márc. 23. 06:32
 28/55 A kérdező kommentje:

"hívő" állítja, hogy megtapasztalta Jézust, Istent, az angyalokat, stb."


Még jó, hogy lehetnek tapasztalatok mivel vannak igazság morzsák minden vallásban, hogy igaznak tűnjön azt amit hírdetnek. De a parancsolatok és a papok magyarázata a félelemre épít és a negativitásra. Ezért van az, hogy rengeteg keresztény ( pontosabban nem igazi keresztény csak most hivatalosan van kereszténynek csúfolva) szenved. Nem isten miatt szenvednek hanem saját maguk miatt, mert ő maguk akarják, hogy szenvedjenek, mivel egy pap és egy könyv és egy rendszer átverte őket és ezt az átverést legalizálták a saját tudatuk által.


A materailisták és ateisták szintén szenvednek és a rendszer rabszolgái. Ők is egy helyben toporognak nincs köztük különbség.

Az igazsághoz vezető út olyan ősvényen van amit elsőre az ember nem ért és akár támadhat de a képes a tévképzetes korlátait legyőzni akkor elindulhat rajta.


Én amióta ezen az ősvényen vagyok gazdag lettem, egészségesebb és boldogabb és a legfőbb tudatilag szabad.


Az, hogy más akar erre az útra lépni az már a magánügye. 1-2% a világből már megtalált ezt az ősvényt, aki szellemileg fejletlen az maradjon az ha akar. Saját döntése, minden ember saját magáért felelős.

2013. márc. 23. 06:39
 29/55 anonim ***** válasza:
58%
Más roskadozik és omladozik a bűntől az egyház, a Pápa leváltatása is ezt mutatja.
2013. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
80%
szerintem kicsi túl sok piros pirula videót néztél ,jó az de azt is kritikával,fenntartással kell nézni
2013. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!