Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon egyszer megszűnik az...

Vajon egyszer megszűnik az egyház és a főbb vallások?

Figyelt kérdés

Vélemény: Aki felébredt már vagy ébredezik az tudhatja, hogy az egyház és a többi vallások jelentős része nem az aminek mondja magát.

Uralkodás célból sötétségben tartják emberek milliárdjait, megtévesztik őket hamis propagandával. A hamis oktatással a rendszert is befolyásolják, a kollektív tudatott és kiszolgálják a háttérhatalmat ezzel.


Aki megtapasztalta az igazi hitet és a igazi teremtőt és az igazi tudást az tudja, hogy nincs szükség templomra, vallásokra és az igazi erő és teremtő belülről fakad. ( nem véletlenül emelem ki igazi jelzővel) Nincs pokol és nincs büntetés, a világ csak egy illúzió egy játék és ami valóságos az csak a szeretet.

Ezek a vallások csak korlátozni akarnak, hogy rájöjj igazi valódra.

Atlantiszba mindenki tudta azt amiről most szó van de az emberekkel elfejtették az igazi spirituális tudást és kisajátítottak egyes körök amit arra használták fel, hogy elnyomják az emberiség jelentős részét.


Vajon felébred egyszer mindenki?



#vallás #egyház #tudás #elrejtett tudás
2013. márc. 22. 06:26
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Részben igazad van kérdező, hogy a fennmaradt írásos emlékek alapján, eddig csak én szembesültem a Teremtők valódi létezésével. De nem azért mert ŐK akarták" vagy én akartam, hanem csak azért, mert egy fanatikus és kíváncsi, buldog természetem van és ismerni akartam a saját otthonunkat a Földet kívülről, felülről és belülről is- igy botlottam CSAK Beléjük is.


A Szellemi Teremtőnek a Jelenésével viszont, nem csak én szembesültem- arról igazán nem tehetek., hogy miképp értékel el mások, egy esztelen éhezéssel és mire oda jutottak már bekattantak és fel se fogták, sőt sátánnak vélték pl. Jézus is, ott kint a pusztában...


A Jelenéssel pedig azért szembesültem, mert leüvöltöttem és szidalmaztam senkinek semminek tituláltam, de csak azért mert egy dühös voltam, kettő nem gondoltam hogy képes lehet reá hogy szinte miniatűrként is megformázza és megjelenítse önmagát-- ennyi tudatot fel sem tételeztem belőle, számomra nem volt egyéb mint közönséges földi energia.


Na persze az hogy Te mit hiszel el az tényleg te reád tartozik a te döntésed.


Mindenesetre furcsálom, hogy szembefordultál velem miután olvastad az irásaimat - hisz szinte idézted az én szabaimat --"Aki megtapasztalta az igazi hitet és a igazi teremtőt és az igazi tudást az tudja, hogy nincs szükség templomra, vallásokra és az igazi erő és teremtő belülről fakad. ( nem véletlenül emelem ki igazi jelzővel) Nincs pokol és nincs büntetés, a világ csak egy illúzió egy játék ""


""és ami valóságos az csak a szeretet."" --- ez viszont nem az én gondolatom. Mert a szeretet igaz hogy létezik de annak az ellentéte is, ezt tartalmazza az energetikai Teremtő aktus eredetileg a pusztítást a változtatást az örömöt a sikert a boldogságérzést és az elfogadást vagy elutasítást, de maga a szeretet relatív nem létezik és nem is lenne igaz, a mindenkit szeressünk -nek az értelme!

2014. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 KZitus ***** válasza:
81%

Szervusz


Teljes mértékben egyetértek a "# 10/51 2013-03-22 10:13" válaszolóval.

Az "igazságok" amelyeket leírtál,a TE igazságaid, eről szinte mindenkinek más a véleménye.Persze tizteletben tartom a nézetedet, mert mindenki azt hisz, amit akar. De! Kérlek ne állítsd be a nézetedet és véleményedet úgy, mintha nem létezne másfajta igazság.(Elnézésedet kérem, ha nem jól értettem)

Láthatod a válaszokból is, a sokféle véleményt. Még olyan emberek is írnak a vallással kapcsolatban, akik egyáltalán nem ismerik Istent, hiszen nem olvasták a Szavát, a Bibliát. Márpedig a vallásról (arról, hogy hogyan tekinti azt Isten), a vallás jövőjéről, egyedül a Biblia tud pontos és hiteles választ adni, mivel ott Isten szava, véleménye és ítélete olvasható az összes mai fennálló vallásról.

Ha elfogadod a tanácsomat, ne önmagadban keress válaszokat, hanem a leghitelesebb forrásból, a Bibliából.

2014. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 KZitus ***** válasza:

Ja és a válaszom a kérdésedre:

A Biblia azt írja, hogy igen, Isten eltöröl minden vallást, amely nem GYAKOROL hitet Jézusban.


"Vajon felébred egyszer mindenki?"- igen, már milliók ébredtek fel. Legalább ennyi ember tett azért, hogy ne az egyház uralkodjon fölöttük, hanem Királyuk, Jézus Krisztus.

2014. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 Sztracsatellavagyok ***** válasza:

Vajon egyszer megszűnik az ezotéria? A buddhizmus? Az ember önmagasztalása? A politikai korruptság? A terror? A női egyenjogúság? A hajfestés? A gyógyszeripar? A tudományos hazugságok? Az áltudományos hazugságok? Az átverések?

Nos, kedves kérdező, valaki szerint valami mindig hamis, amit meg is tud magyarázni: mert az ő véleménye szerint ez máshogy van, és a háttérhatalmak pedig azt szeretnék, hogy...

Nem, nem fog soha sem megszűnni a vallás. A hit.

Mindig lesz, aki azt fogja kérdezni: Vajon rádöbben-e egyszer ez a sok ember, hogy hazugságban élte le az életét? Nem. Vagy ha mégis, akkor már túl késő lesz.

2015. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Úgy látom te is megcsináltad magadnak a saját egyszemélyes vallásodat. És nyilván az igazság nálad van, tied az egyetlen és igaz...

Még hogy megszűnik a vallás... :D

2015. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!