Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan űzzünk ki egy (vagy...

Hogyan űzzünk ki egy (vagy több) ördögöt egy Jehova tanúból?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam azon, hogy mi van akkor, ha egyszer úgy felidegesítek egy Jehova tanút, hogy az démoni megszállottságból nekem rontana valamilyen fegyverrel. Ilyenkor mi a teendő?


Kérem ne töröljék a kérdésemet mert nem provokáció és nem viccelődés tényleg! Félelemben tart az a tudat, hogy mi van akkor ha ilyen történik. Lehet majd az erre érkezett válaszok mentik meg egyszer az életemet!!!


A moderátorok megértését előre is köszönöm!



2013. ápr. 18. 16:29
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Csapdába estem! Nem hiszem el! Kérlek segítsetek ki!!!
2013. ápr. 18. 20:36
 12/52 anonim ***** válasza:
16%
Hívd Jézust segítségül. Az ő erejével talán nem csak ördög űzhető ki belőle, hanem megjön a józan esze.
2013. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
76%
Katy Weaver! Tudom h az első válaszoló fake volt! Én vagyok a gyerekes válaszoló. Miért lenne bosszúállás ha éppen megakadályozod hogy egy retkes cigó felvágja a gyerekedet? Ez nem bosszúállás, ezzel megvéded a saját gyerekedet is és a másik gyereket is a veszélytől. Ennyi eszed lehetne! Nem lennék a gyereked az biztos.
2013. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
92%
JT-ktől és ördögöktől függetlenül mit teszel, ha valaki idegességében neked megy? Elfutsz vagy önvédelemhez folyamodsz. Ha ennyire tartasz ettől, szerezz be gázspray-t vagy iratkozz be egy önvédelmi tanfolyamra.
2013. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
80%

"A Tanúk soha nem támadtak, és nem is támadnak meg senkit."


Ez így szó szerint egyáltalán nem igaz. Itt az oldalon, és több vélemény szerint élőben is tapasztalható erőszakos viselkedés bizonyos társaid részéről, és akkor ott vannak még a pedofil botrányok stb...


Fogalmazzunk úgy, hogy vannak olyan tanúk akik támadnak, és vannak olyanok, akik nem.

2013. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 23:18.


Nos aki ilyet tesz az nem lehet Tanú.

A pedofil emberek kikerülnek a gyülekezetből csak úgy ahogy a paráznák a gyilkosok, a spiritizmussal és egyéb bibliában leírt helytelenséggel foglalkozók.


Így az akit kiközösítettek az onnantól NEM JEHOVA TANÚJA

csak az volt.


Tisztelettel Katy Weaver

2013. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező.


Nem vagyok Démon, hanem egy ember vagyok a sok közül,

Másrészt az Eredeti nevem nem az amit leírtál, így ha ördöngös lennék sem tudnád elérni a célódat, mert ahhoz ismerned kellene a rendes nevemet.

2013. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
47%

Aztán meg nem tudom hogyan távolítanál el magad mellől, amikor nem is vagyok melletted. :)


De hát Te tudod.

Tisztelettel Katy Weaver

2013. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
17%

Nem azért mondom, de a keresztények is Jahvét tartják istenüknek... X)

"Azután még ezt mondta Isten Mózesnek: Jahve, atyáitok Istene, Ábrahám Istene, Izsák Istene, Jákob Istene küldött hozzátok. Ez az én nevem minden idõkre..."

Szóval két beteg vallás cseszteti egymást, közben ugyanabban a baromságban hisznek! Ennyit erről!

2013. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Látom Katy nagyon felzaklatta a kis lelked ez a démonos ügy :)
2013. ápr. 19. 15:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!