Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan űzzünk ki egy (vagy...

Hogyan űzzünk ki egy (vagy több) ördögöt egy Jehova tanúból?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam azon, hogy mi van akkor, ha egyszer úgy felidegesítek egy Jehova tanút, hogy az démoni megszállottságból nekem rontana valamilyen fegyverrel. Ilyenkor mi a teendő?


Kérem ne töröljék a kérdésemet mert nem provokáció és nem viccelődés tényleg! Félelemben tart az a tudat, hogy mi van akkor ha ilyen történik. Lehet majd az erre érkezett válaszok mentik meg egyszer az életemet!!!


A moderátorok megértését előre is köszönöm!



2013. ápr. 18. 16:29
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

tattilaboy!


Tisztességtelenség lenne azt írní, hogy ördög van Jehova tanúiban. Egyáltalán honnan veszed, ha felidegesítenéd őket, akkor neked mennének? Ők nagyobb kiképzést kapnak mint Te hinnéd.

Legfeljebb mosolyognának egyet , és otthagynának.

2013. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Ez igaz kedves utolsó. Én mondjuk a váratlanul pökhendi stílussal rendelkező személyek miatt van, hogy nem tudom megállni a röhögést. Annyira irreálisnak tűnik és az ember általában csak filmekben lát ilyet és azt hiszi, hogy nem létezik ilyen ember, aztán erre ott van az orra elött.

De vannak igen érdekes Biblia magyarázatok is, ami mellett az ember nem tud csak úgy hahotázás nélkül elmenni.

2018. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!