Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan űzzünk ki egy (vagy...

Hogyan űzzünk ki egy (vagy több) ördögöt egy Jehova tanúból?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam azon, hogy mi van akkor, ha egyszer úgy felidegesítek egy Jehova tanút, hogy az démoni megszállottságból nekem rontana valamilyen fegyverrel. Ilyenkor mi a teendő?


Kérem ne töröljék a kérdésemet mert nem provokáció és nem viccelődés tényleg! Félelemben tart az a tudat, hogy mi van akkor ha ilyen történik. Lehet majd az erre érkezett válaszok mentik meg egyszer az életemet!!!


A moderátorok megértését előre is köszönöm!



2013. ápr. 18. 16:29
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
52%

Te hülye vagy! X)

Ha látnád, akkor a százalékok se egyenlőek... szerinted csak ez a Kati gondolja azt, hogy nem vagy teljesen kóser!

2013. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Nos a 30%-os Katy nem?
2013. ápr. 19. 15:20
 23/52 A kérdező kommentje:
Én neki írtam.
2013. ápr. 19. 15:21
 24/52 anonim ***** válasza:
De amúgy a Jehova tanúinak mi bajuk van a spiritizmussal? Ha szellemek szerintük nem léteznek, akkor mivel tartják a kapcsolatot a spiritiszták? Bocs hogy itt kérdeztem, de szerintem köthető az ördögűzéshez ez is.
2013. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
30%

"De amúgy a Jehova tanúinak mi bajuk van a

spiritizmussal?" Itt elolvashatod, hogy mi a bajunk vele: [link] és mielőtt ráfognád, hogy csak egy ÖT iromány, előtte inkább keresd ki az ott szereplő Bibliaverseket a Spiritizmusról és győződj meg magad, hogy mi a helyes. "Ha szellemek szerintük nem

léteznek, akkor mivel tartják a kapcsolatot a

spiritiszták?" Nem, mi tudjuk, hogy léteznek "szellemek", hiszen Sátán és démonai le lettek vetve a Földre.

2013. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
59%

Istvan35!

Köszönöm a választ! Megértettem, és el is ismerem, ebben igazatok van.

2013. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
36%

"De amúgy a Jehova tanúinak mi bajuk van a

spiritizmussal?" Itt elolvashatod, hogy mi a bajunk vele: [link] és mielőtt ráfognád, hogy csak egy ÖT iromány, előtte inkább keresd ki az ott szereplő Bibliaverseket a Spiritizmusról és győződj meg magad, hogy mi a helyes. "Ha szellemek szerintük nem

léteznek, akkor mivel tartják a kapcsolatot a

spiritiszták?" Nem, mi tudjuk, hogy léteznek "szellemek", hiszen Sátán és démonai le lettek vetve a Földre.

2013. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, nem tudom, hogy miért küldte el mégegyszer. Egyébként köszi, ritkán kapok elismerést, ez a ritka pillanatok egyike lesz.
2013. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
59%

Sehogy, ők tudtommal nem hisznek az ilyenekben, hogy ördögi megszállottság és a többi. De javíts ki, ha tévedek.


Amúgy hogyan merült fel benned ez a kérdés? XD Rendszeresen idegesíted a Jehova-tanúkat? Úgy gondolod, őket nagyobb valószínűséggel szállja meg az ördög, mint más embereket? Vagy mi?

2013. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
56%

Kedves tanú!


Irtad, hogy arra tanítottak benneteket, ha vészben vagytok, vagyis ha jön a vihar meg kell futamodnotok, mert nem a tiétek a bosszú állás. Akkor arra tudok következtetni, hogy aki megvéd benneteket, Jehova a vihar isten.

2013. ápr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!