Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért rángatóznak akik a...

Miért rángatóznak akik a hitgyülekezetében, vagy más hasonló gyülekezetben a "szent szellemet" kapják?

Figyelt kérdés
Római katolikus vagyok.Nemrég láttam egy két videót,ahol az ő felfogásuk szerint a "szent szellem" hat rájuk,és rángatózni,meg örjöngeni kezdenek. Mit éreznek ilyenkor? A bibliában sehol nem írja,hogy ha a Szent Lélek jön,vagy szent szellem ahogy ők hívják,akkor ezek a "jelek" történnek. Nem írja azt hogy az apostolok közül egy is örjöngeni,vagy rángatózni kezdett volna... Inkább idegen nyelveken való szólásról beszélnek.Azt én is tapasztaltam már,meg sok más csodás dolgot,de nem kezdtem el bérmálkozás után rángatózni,meg örjöngeni. Nem kritika ként akarom kérdezni,mert akkor a vallás kritika rovatba tettem volna fel. Kérem aki ismeri ezeket,írjon nekem.Agresszív és támadó véleményeket ne írjatok,mert megérteni akarom mit éreznek,és nem kritizálni,vagy kigúnyolni a hitüket. Inkább kereszténhez méltó,békés,és értelmes válaszokat kérek. Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat előre is!
2013. ápr. 21. 07:48
1 2
 11/16 anonim válasza:
1 Éve járok a hit gyülekezetbe de még nem volt velem soha ilyen :D De azt tudom hogy betöltekeznek olyankor,mert Jézus lelke a földön van és meg szállja őket..
2013. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért volt fura számomra a video,mert emberek döltek el,és volt aki igen erősen rángatózott,vagy épp fura hangokat adott ki,vagy mindkettő egyszerre. Egyszer a barátaimmal otthon megfogtuk egymás kezét,és imádkozva kértük a Szent Lelket,hogy árasszon el minket. Az ima közben azt vettük észre,hogy kellemes borzongó érzés lett rajtunk úrrá egyszerre,és hihetetlen öröm,és boldogság érzés volt.Mi így éltük meg. Azóta bármi történik velem,szinte mindíg "megsúgja" a szívemben egy "hangtalan hang" hogy mit tegyek. Bármit kérek imában,az mindíg teljesül,és apám is felépült olyan betegségből,aminél az orvosok lemondtak róla,az az haza adták meghalni..... De még él,és begyógyult a halálos sebe,sőt,újra jár! Istennek legyen hála! Én a Római Katolikus vallású vagyok.Nálunk bérmálkozás alkalmával kapjuk a Szent Lelket. Mindenkinél mást hoz elő. Kinek mi a feladata. :) Van aki később érik be erre,és később érzi meg a szívében. :) Ha gondoljátok írjatok még. Szeretettel várom minden kedves válaszadó válaszát! :)
2013. ápr. 22. 07:39
 13/16 anonim ***** válasza:
16%
Parasztvakítás az egész. Beszervezett emberek ülnek a sorokban, akik előadják ezt a színházat, hogy a birkáktól jöjjön a pénz.
2013. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kzs ***** válasza:
0%

@ Előbbi válaszadó:


Jót röhögtem a válaszodon.

Jó a humorod...

2013. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
kzs: Köszi! Szerintem nem mindenki értékeli. :)
2013. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen. Ez is vélemény. :) Nagyon köszönöm! :)
2013. ápr. 24. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!