Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ti mennyiért...

Keresztények, ti mennyiért vagytok megvásárolhatóak?

Figyelt kérdés

Meddig lennétek képesek elmenni, ha valaki rengeteg pénzt ajánlana fel nektek?

Úgy értem, mit tennétek meg a rengeteg pénzért cserébe?


Mennyit kellene fizetnem például ezekért:

a.) szenvedélyes szex, ahol te vagy a főnök

b.) vad, lucskos kefélés, több akár azonos nemű emberrel és állatokkal is (előről, hátulról stb.)

c.) magamutogatás, ami rögzítésre kerül.

d.) egy jó barátod vagy testvéred elárulása

e.) egy ember megolése, aki bűnös és bántott téged

f.) egy ártatlan ember lemászárolása

g.) öncsonkítás

h.) kikeresztelkedés

i.) a lelkedért

j.) rabszolga életért



2013. ápr. 24. 18:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
12%
Ezekbol semelyik, esetleg, nagyon talan!!!, az e), abban az esetben, ha a "bunos" is embert olt.
2013. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Semelyik, még az e se. Hiába lehet bűnös, de akkor sincs jogom ahhoz, hogy kioltsam az életét.
2013. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

A keresztény emberek általában másképpen gondolkodnak a pénzről (is), ezért pont nem a sok pénzért fognak ezt-azt megtenni.


Keresztény vagyok, van jó munkám, szerető családom, és nem a pokolba jutás a célom, ezért azt hiszem, egyiket sem.


Nyilván kiélezett helyzetben, pl. betörő rohan felém késsel, akkor már inkább ő haljon meg mint én, ezért csak ilyen helyzetben az e.) pont, de remélem, hogy soha nem kerül ilyesmire sor!

2013. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

És ha egy olyan ember kér rá, akit szerettek? Akkor mit tennétek?

(ha nemet mondtok, akkor pedig örökre elveszíthetitek őt)

Vagy zsarolás esetén? Na jó ez már más téma.


De ebből a sok pénzből akár "istent" is játszhatnátok.

Ne csak ezresekben gondolkodjatok, hanem milliókban, milliárdokban!


Ha most átutalnék 1 milliót és utána 30 milliárdot, akkor sem?

2013. ápr. 24. 18:55
 5/25 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, felolem a vilag minden penzet utalhatnad, annyira lebecsulom a penzt, hogy cseppet sem mozgat meg. Ettol fuggetlen volt a valaszom, azt elfelejtettem leirni.
2013. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Másoknak is oda lehet adni azt a pénzt.

Vagy úgy gondolod, hogy semmit nem ér a pénz?

Tehát akkor egy milliárdostól, ha titokban elvihetnél 10 milliót, hogy meggyógyíts egy rákos gyereket, akkor megtennéd? Vagy bármelyik pontot?

2013. ápr. 24. 19:01
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki: vegyél egy nagy képernyős tévét! 1 hónapig király, de utána megszokod, és nem boldogít tovább. Vehetsz még nagyobbat, azzal is ugyanez lesz. Vehetsz Ferrarit, úgyis max. 130-cal mehetsz vele. Mehetsz vele 300-zal is, csak idő kérdése, hogy mikor halsz meg, és akkor izélheted a VOLT pénzedet!


30 milliárdot NEM TUDSZ elkölteni, ezért FELESLEGES!


Tehát 80 évig gazdag vagy, és utána az idők végezetéig a pokolba kerülsz, ez k.rvára nem jó üzlet!

2013. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"b.) vad, lucskos kefélés, több akár azonos nemű emberrel és állatokkal is (előről, hátulról stb.)"


Több azonos nemű emberrel? Állatokkal? Miért, te milyen állatot dugnál meg? Macskát? :))) Ezért nem akarok milliárdokat, ingyen is tudok hányni!

2013. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

De hetedik, ha lefeküdnél velem ennyi pénzért, akkor már megérte, nem? Különben biztos nem tennéd meg. Így mégis csak több az esély.

Ennyi pénzből akár tönkre tehetem az életed a többi megvásárolt emberrel.

Melyik jobb?

2013. ápr. 24. 19:10
 10/25 A kérdező kommentje:
És mennyiért hánynál bele a számba és vice versa?
2013. ápr. 24. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!