Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ti mennyiért...

Keresztények, ti mennyiért vagytok megvásárolhatóak?

Figyelt kérdés

Meddig lennétek képesek elmenni, ha valaki rengeteg pénzt ajánlana fel nektek?

Úgy értem, mit tennétek meg a rengeteg pénzért cserébe?


Mennyit kellene fizetnem például ezekért:

a.) szenvedélyes szex, ahol te vagy a főnök

b.) vad, lucskos kefélés, több akár azonos nemű emberrel és állatokkal is (előről, hátulról stb.)

c.) magamutogatás, ami rögzítésre kerül.

d.) egy jó barátod vagy testvéred elárulása

e.) egy ember megolése, aki bűnös és bántott téged

f.) egy ártatlan ember lemászárolása

g.) öncsonkítás

h.) kikeresztelkedés

i.) a lelkedért

j.) rabszolga életért



2013. ápr. 24. 18:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, ha megsértődnél, vagy felháborodnál.

Most nem velem beszélgetsz.

Akivel beszélgetsz, nem biztos, hogy létezik, de meg van rá az esély. Engem csak a válaszok érdekelnek.

Szóval ha sértő dolgot írok vagy feltételezek rólad, megkísértelek, akkor ne vedd a szívedre.

Ha pedig büszke vagy a véleményedre és a személyiségedre, akkor örülj neki, hogy olyan vagy, amilyen.

2013. ápr. 24. 19:19
 12/25 anonim ***** válasza:

Nincs az a pénz.

És ha nem lennék keresztény, akkor se lenne. Pénzért nem szexelek senkivel, akkor sem, ha én kapom, akkor sem, ha adom. Éppen így nem is mutogatnám magam. Nem árulnék el senkit. Végkép nem bántanék lehetőleg senkit, amíg nem akar engem, és akkor sem végeznék vele. Nem csonkítanám meg magam. Az elveimet nem adnám el pénzért. A lelkem értékesebb mindennél. A szabadság pedig megfizethetetlen.

És nem tudom, mennyire látod így kérdező, de a kérdés önmagában hatalmas baromság. Vallásosságtól függetlenül.


De akkor én is egy hasonlóan színvonalasat: mennyi pénzért vágnád ki magadból a nemiszerved? Na, ugye, hogy semennyiért...

2013. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egyiket sem azok közül, amit írtál. Semennyiért, teljesen mindegy mit csinálhatnék a pénzzel. Az ilyen módon szerzett vagyonon semmi áldás nincs, vele még a segítség is átok.
2013. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Gondolom ingyen sem tennétek meg:)
2013. ápr. 24. 19:53
 15/25 A kérdező kommentje:

Én azért örülök, hogy vannak még ilyen emberek, mint ti.

Csak kérdés, hogy ha hozzátok nyomnék most ennyi kp-t, tényleg nem vennétek-e el tőlem? Akár aktus nélkül, erőszakkal.

2013. ápr. 24. 19:55
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Már az döbbenet, hogy van, akiben felmerült a kérdés. A mindenki magából indul ki elv sajnos igaz.


Egy igaz keresztényt nem tudsz kísértésbe hozni, mert jobban szeretjük Istenünket annál, hogy ilyen dolgokért eldobjuk a szeretetét és törődését. A szex és a pénz csak a magadfajtának vonzó. Látszik melyik oldalon állsz, ha el sem tudod képzelni, hogy van, akit nem csábít és nem ennek él.

2013. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Bakos Alexander válasza:
Én keresztény vagyok nem kéne ahoz pénzt hogy eláruljam esetleg egy köcsög barátomat! Magamtól nem ölnék embert de ha esetleg nálad kés van és pl megtámadnál és nálam is lenne egy kés akkor gondolkozás nélkül elvágnám a torkodat! Vagy ha pisztoly lenne nálam akkor meg simán hidegvérrel fejbe lőnélek hogy megvédjem az életemet késsel vagy bármilyen fegyverrel szemben! ;) Maffia családból származom! De magamtól soha de de soha nem ölnék embert csak ha rákényszerítenek! Sokkal jobban szeretem az urat minthogy bármi ilyet megcsináljak!
2013. ápr. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdés feltevője is ugyanolyan abberált mint maga a kérdés!!!!

Szerintem menj ORVOSHOZ!!

2013. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Semennyiért sem, de nem csak azért, mert keresztény vagyok. Szerintem egy normális értékrenddel bíró, becsületes embert nem lehet pénzért megvásárolni. Én sokkal "büszkébb" vagyok annál, minthogy megvásároljanak, mint valami árucikket.
2013. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy marha beteges a kérdésfeltevés, és tán válaszolnom se kéne rá, azért az a) pont nem annyira gáz. Én ingyen is megkapom, ugyanis házas vagyok... :)
2013. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!