Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A barátnőmnek most lesz a...

A barátnőmnek most lesz a bérmálkozása és meghívott és én nem vagyok semmilyen hívő. Ilyenkor miket kell tenni? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval a segítségeteket szeretném kérni ezekben: -milyen ruhában kell megjelleni? -esetleg ilyenkor ajándékot szoktak adni? - és egyáltalán ilyenkor "mi van"? (amit nem tettem fel és tudnom kellene írjátok meg légyszíves).

Előre is nagyon köszönöm.


2009. szept. 28. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Öltönyben,vagy valamilyen ünnepélyesebb ruhában illik megjelenni.Vehetsz neki bármit amit szeretnél,meg ahogy az anyagi helyzeted megengedi.Plüssmackótól kezdve a karkötőn,medálon át,könyvet is akár.Bármit.
2009. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

A misén a többieket figyeld, és állj fel, térdelj le velük együtt. Imádkozni nem kell, ha nem vagy hívő. Ha esetleg lesz néhány kattant hívő, velük nem kell törődni.

Döntsd el, hogy adsz-e pénzt, mikor az orrod alá dugják majd a perselyt.

2009. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ünneplőnek nevezett ruházat, tehát nem az, amiben leugrasz a boltba, de nem kell túlzottan kicsípned magad.

Egyszerűen, csak légy ott.

Próbál meg a háttérben maradni és figyelj erősen, mit csinálnak a többiek, tedd azt te is. ebből nagy baj nem lehet. Apró, figyelmesség, személyes ajándék, amit akkor adsz át, mikor kettesben vagytok, -szerintem elég

2009. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm széépen a segítségeteket.
2009. szept. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!