Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a teendő akkor amikor egy...

Mi a teendő akkor amikor egy erotikus képet látván vágyat érez az ember?

Figyelt kérdés
Azt az energiát miféle módon lehet átirányítani valami hasznossá?
2013. jún. 3. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdek olvasni, kimegyek bicózni, bekapcsolok egy játékot.


Bár én nem hívő vagyok, de gondolom ők is valahogy így tesznek.

2013. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Olyankor oda kell bújni a barátodhoz/barátnődhöz, és ...
2013. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dollersz válasza:
100%

Mondjuk sport, futás :)

Vagy egy kis röpima, hogy "Édes Istenem, én ezt nem akarom!"...

2013. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hol látnál erotikus képet?

Ha zavar, akkor ne nézegessél, ha mutatnak, akkor nem hiszem, hogy nyilvánosan ki fogod magad elégíteni vagy lefeküdni azzal, aki mutatta.

Nem vagy köteles nézni sem, hogy ha nem akarod.

De azért, mert erotikusat látsz, még rögtön nem hiszem, hogy orgazmusod lesz, vagy elveszíted az önkontrollod.

Nekem vannak időszakaim, amikor nem mindig van időm magamra a koncentrálástól. Csinálj valami mást, vagy én is csak azt tudom ajánlani, hogy kell egy pár vagy néhány perc magány :D

2013. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban el kell kerülni a kísértést. Ne nézegess erotikus képeket, ha pedig véletlenül meglátsz egyet, akkor gyorsan fordulj el, navigálj el, kapcsold ki a tévét stb.

Ha a baj már megtörtént, és kísértésbe estél, kezdj imádkozni erőért, hogy ellen tudj állni a kísértésnek. Az is segíthet, ha felidézel magadban egy egyházi éneket vagy egy szentírásrészt.

2013. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi van? Emberek Isten nem azért adta ezt az érzést hogy elfolytsuk. Melyik érzelem elfolytása kifizetődő, vagy jó egyáltalán??
2013. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!