Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt (vagy lesz) valaki...

Volt (vagy lesz) valaki körülmetélve vallási okokból de már tizenévesen, mert valamiért elmaradt kicsiként, de aztán nagykorba meg nem léphet úgy?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha minél többen leírnátok a tapasztalatotokat, így név nélkül nincs benne semmi.


Én most voltam és tök gáz sztem, de mindig azzal jönnek h a férfivá válás enélkül nem megy. (tudjátok melyik vallásra gondolok).


Van ilyen köztetek ? Hogy éltétek meg?



#körülmetélés #zsidóság #férfivá avatás
2013. jún. 16. 08:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen! hát nekem sztem egy kicsi se lesz, gondoskodtak róla, de majd meglátjuk, egyelőre nyilván nemtom. bár éppen kezd javulni, eddig viszont meghaltam a fájdalomtól ... De lényeg a lényeg h túl vagyok rajta, ez is megtörtént, azért ez nagy megkönnyebbülés.
2013. jún. 20. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!