Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem féltek emberek?

Nem féltek emberek?

Figyelt kérdés

Jehova tanui szerint a jelenések könyvében meg lett jövendölve, hogy a sáskák azaz ők, kínozni fogják az embereket és végül meg is kell majd ölniük a föld egyharmad részét!

Az ő királyuk Abbaddon a pusztító.



2013. jún. 27. 15:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek.


Ha a világvégét túléltem, ezt is túl fogom...

2013. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Challenge accepted: vettem rovarirtót. Így már semmitől sem kell félnem :3
2013. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Bejön a jehovás én meg lecsapom egy chemotox-al.
2013. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Én jobban félek a hétfejű sárkánytól.
2013. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
18%

"a jelenések

könyvében meg lett jövendölve, hogy a

sáskák azaz ők, kínozni fogják az

embereket és végül meg is kell majd

ölniük a föld egyharmad részét!"


Ez így nem igaz, mi nen fogubk senkit swm megölni, az nem a mi feladatunk, és kínzás alatt sem fizikai kínzást kell érteni, ez csupán egy ítéletüzenet kihírdetésében fog kimerülni.

2013. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
16%

Kedves Kérdező.

Úgy látom, hogy a lázítás a lét elemed.


Jehova Tanúi, ahogy a testvérem az előbb írta, nem ölnek meg senkit.

Az üzenet amit hirdetünk tartalmaz Jó hírt, és rosszat is.

a rossz hír az ami "fájhat" az embereknek s a biblia erre érti a "kínzást" s ez szellemileg értendő.Ez mindig is volt ha a bibliában elolvasod a próféták üzeneteit. sok prófétát megöltek amikor az embereknek nem tetsző üzenetet kaptak.


A Pusztító, pedig Jézus akinek joga van ítéletet végre hajtani.

A könyv szerint ő fogja ezt az angyali seregével végre hajtani.

S ezt a biblia írja, nem Jehova Tanúi találták ki.


(Jelenések 19:11-16) 11 És láttam, hogy megnyílt az ég, és íme, egy fehér ló. A rajta ülőt pedig Hűnek és Igaznak nevezik, és ő igazságosságban ítélkezik és folytat háborút. 12 Szeme tűzláng, fején pedig sok diadém. Egy név van felírva rá, melyet senki sem ismer, csak ő maga; 13 vérrel hintett felsőruhába van felöltözve, és ezen a néven hívják: az Isten Szava. 14 Az égben levő seregek is követték őt fehér lovakon, s fehér, tiszta, finom lenvászonba voltak öltözve. 15 És szájából éles, hosszú kard jön ki, hogy azzal sújtson le a nemzetekre, és vasvesszővel fogja terelni őket. Ő tapossa a mindenható Isten dühödt haragjának borsajtóját is. 16 És felsőruháján, igen, a combján egy név van felírva: királyoknak Királya és uraknak Ura.


Isten népe nem kap felhatalmazást sem most, sem később emberek életének kioltására. :(

Erre ott van a Teremtő aki erre jogot formálhat


Jó lesz ha befejezed az emberek uszítását kedves Barátom.


Katy Weaver

2013. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%
Én féltem tőlük, mert szerintem kicsit rámenősen térítenek, de itt a Gyk-n akikkel találkoztam, azokban éreztem a szeretetet. Katolikusként mondom.
2013. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

István35


Légy szíves bővebben írd le.

2013. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
A testvérem, Katy már megtette, vagy mire vagy kíváncsi még, mit írjak le bővebbeb?
2013. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Katy nem tette meg, mert nem cáfolta meg, amit leírtam. Beismerte, hogy ti vagytok a sáskák és kínozzátok az embereket és később meg is kell majd ölnötök őket. Ha a hű és értelmes szolga holnap kiadja az utasítást, hogy a lakosság egy harmadát öljétek meg, megtennétek?????
2013. jún. 27. 20:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!