Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten hogyan segíthet valakine...

Isten hogyan segíthet valakinek az érettségin?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam itt a GYK-n, hogy sokaknak Isten például az érettségi teljesítésében segített, de mégis hogyan tette ezt? Megsúgta a válaszokat? Meg nem fura, hogy a világ tele van szenvedéssel most is, de Isten pont ráér az ő érettségijükkel foglalkozni.

2013. júl. 3. 23:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

19-es válasza szép, köszönet érte! (van aki értékeli, csakhogy ne keseredjen el, hogy sok időt vesztegetett egy olyanra, aki kategorikusan kijelenti, Isten nincs,tehát pofasúlyba, ő felette van, hisz rálát. )


"Amúgy furcsa, hogy csak akkor fordulnak hozzá, amikor baj van"

-biztos van ilyen is. Meg olyan is, talán jóval több is, aki minden nap megköszöni, hogy létezik, hogy él, van. Megköszöni a megpróbáltatásokat, a szenvedéseket is, mert ez a létezéssel együtt jár. Betegség, halál, természeti csapások, szerelmi bánatok. "Nem élhet senki gondtalan" És küzd a gondjai megoldásával, nem keni a saját gondjait másra, mondjuk Istenre, akit nem hisz..

2013. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo

Remelem igazad van a sajat erdekedben mert erdekes talakozasod lesz majd egyszer a teremtoddel.

Majd egyszer...

Tudod a bibliaban is vannak ilyen emberek mint te

az egyiket a szamarrol utotte le Isten hangja o is hitetlen volt es uldozte a keresztenyeket.Kicsit hasonlitasz ra.

Tudod hany ember tert meg aki igy kiabalt mint te tagadta az Isten aztan egy nap bummm beutott a tudat nala a legtobbnel a legnagyobb kinjaban de van aki szerencsejeben fordult Istenhez.(en pont akkor tertem meg mikor nagyon jora fordult az eletem annyira jora hogy csak is Istennek koszonhettem)

Kivanom nekd hogy felebredj es fordulj mint Pal.

az ilyen emberekbol lesznekl Isten legnagyobb kovetoi.

2013. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Kedve 22!


Én nem vagyok Istentagadó, én nem hiszek benne, nagy különbség.

2013. júl. 5. 13:53
 24/27 anonim ***** válasza:

Kérdező-nek:


A 20-as hozzászólásodban ezt írtad: "Isten nem létezik"


Azaz tagadod Isten létezését. Ezt most benyaltad...

2013. júl. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__4..

8-as válasz


Nem súgja meg a választ, de ha benne bízol, eszedbe juttathat olyat is amit alapból nem tudnál csak éppen beugrik, vagy akár egy másik ember által segít.

Isten munkáját nem lehet korlátozni, Ő a leghatalmasabb, és ha segíteni akar, akkor fog is, csak bízni kell benne.

De azt nem szabad elfelejteni, hogy akárhogy van egy Istenünk, nekünk meg kell tenni a tőlünk telhethő legtöbbet, és Ő azt megáldja.

2013. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Isten minden ma élő embernek a tanácsaival segít.

A Zsidók 6,1 azt írja, " törjünk előre az érettség felé, ".


Nem súgja meg a válaszokat. A szorgalmadat értékeli.

2014. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Teljesen céltalan kérdés, a kérdező egyetlen célja, hogy fitogtassa ateizmusát és idiotizmuását.

Primitivitás lvl végtelen.

2014. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!