Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám szerint miben...

-a- kérdése:

Az iszlám szerint miben úszhatnak a nők? Van egységes álláspont?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 10. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


[link]

Ezek már modernebb, sportosabb fazonok. Nekem is ehhez hasonló van.


De vannak olyanok, amik olyan lebenyesek, uszonyosok, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak. Nem lehet túl kényelmes.


Ami az úszónőt illeti, nem hiszem, hogy nemzetközi szinten sokat tudna elérni, mert ezek a ruhák közel nem annyira áramvonalasak, mint a "rendes" uszóruha.

2013. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Vízben. Ebben mindenki egyetért.
2013. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Usznak a boldogsagban testverek, abban usznak


Hany nonek van megadva az orom hogy a 39 C - fok Teherani melegben egy fekete chadorban menjen a boltba ?


Nagy szerencse ez, en mondom, es holnap 41 C lesz ami, ha lehet, meg fokozza ezt az oromot

2013. júl. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Ali!


Hadd mondjam el az én véleményem: a női muszlim viselet sokkal jobb nyáron: bő, laza, tehát nem tapad az emberre, mint egy feszülős top. Továbbá az egész testet védi a közvetlen napsütéstől. A világos kendő pedig a legjobb napszúrás ellen. (Mo.-n is sokan kalapot viselnek a legnagyobb hőségben.)


Persze más a helyzet a fekete csadorral, mert az szívja a meleget. De az iszlám nem írja elő a ruházat színét, így az az adott társadalom hibája, ha valahol a fekete az előírás.

2013. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én voltam hosszú bő fekete ruhában nyáron és megsúgom hogy egyáltalán nem éreztem melegebbnek, kellemetlenebbnek, mint amikor pici rövid fehér ruhában jártam.

a bő ruha jó télen is, nyáron is: szigetel.

2013. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Amit irtam azt probaltam ironiaval irni, nem tudom sikerult-e


Just for the record :


Itt csak az oreg neniknek van a tradicional chador, normal lanyoknak OK egy szines shal.

Sok hyperthermia paciens van most nyaron a korhazakban, magas %-ban idos neni

Nagy marha dolog ez a chador mar ez miatt is.

2013. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!