Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak én tartom abszurdnak,...

Csak én tartom abszurdnak, nevetségesnek azt, hogy ma még mindig rengeteg ember és közösség van, akik jelenleg is le vannak ragadva a vallás állandó csesztetésével úgy, hogy azt sem tudják miről szól?

Figyelt kérdés

Jönnek és piszkálódnak. Mindig ugyanazokat a témákat hozzák fel, amiket mindig meg is magyaráz a hívő és mégis...

Nem tudom őket miért nem hívta Isten, vagy talán már megtörtént, de ők utasították el, én nem tudhatom, de nyugodtan mondhatom 100%-nak az ide válaszolgató ateisták arányát, hogy véleményük van, ismeretük pedig semmi, maximum annyi amit valahol hallottak és ez rájuk ragadt, mint takony az orr alatt és nem utánajárnak a bődületes ostobaságaiknak, hanem még kérdésbe is kiírják. Majd nem érdekli őket, hogy hülyeséget mondanak, másnap is megteszi egy másik. Mintha bittel szaporodnának.

Ráadásul nem hívők, mégis halál nyugalomban válaszolnak vallás témakörben, még mindig nulla tudással.

Ti is unjátok?


2013. júl. 25. 09:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Ohhó, szóval már csillagászként is hülye vagyok és nem értek a tudományhoz, mert hiszek Istenben. Éljen az ateizmus, mi?
2013. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Te egy vallásos birka vagy aki a nemlétező dolgokban hisz!És ezt azért kapod mert lenézed az ateistákat.:)
2013. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
én vallástörténetből diplomáztam és doktoráltam. római katolikus vagyok, de soha nem éltem istenfélő életet. nem hiszek istenben és nem hiszek a biblia által felállított teremtés történetben sem. most megkérdezheted hogy akkor miért pont ebből diplomáztam? azért, mert érdekel hogy a balga népet hogyan befolyásolták már évezredekkel ezelőtt és befolyásolják a mai napig az egyházak és vezetőik. rengeteg kutatást folytattam és folytatok, olyan témákban melyekben bizonyítottam hogy a biblia egyes feltevései valótlanok. Volt szerencsém részt venni olaszországban a torinói lepel vizsgálataiban, ahol sikerült bizonyítani da Vinci lélegzetelállító tettét, miszerint az 1500-as években képes volt vászonra kezdetleges fotólenyomatot készíteni. függetlenül a "pogányságomtól" fényévekkel többet tudok az egyházról, mint azon emberek akik napi szinten templomba járnak.
2013. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A leghasznosabb olyan dolgokat tanulni és kutatni amiket a való életben semmire sem lehet használni és senkin sem segítenek.
2013. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23-as vagyok. igen 24-es, ez egy hasznos dolog. vagy szerinted a történelem sem hasznos, mert már úgyis megtörtént és nem változtatható meg? én erre tettem fel az életemet, hogy ahol csak tudom megcáfolom a biblia feltevéseit és tényekkel bizonyítom.
2013. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Először a jelenlegi valós problémákat kellene mindenkinek renbehozni,aztán foglalkozni a múlttal.
2013. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!