Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van az, hogy a nem...

Miért van az, hogy a nem vallásos családok gyermekeinek 100 százaléka rendelkezik valamilyen magatartási, viselkedési zavarral, vagy tanulási nehézséggel?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 23:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Kérném szépen a statisztikát, ami ezt kimutatta, erre csak ennyit mondok.
2013. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
23%

Egyrészt egy mélyen vallásos szülőpár sokkal kiegyensúlyozottabb, következeteebb, stabilabb és jobb értékrendel bír, mint egy nem vallásos.

A család és a gyerekek is ezáltal kiegyensúlyozottabb, és a vallás mértékletességre és önkontrollra buzdít.

Továbbá nem csak a jogainkat, de a kötelességeinket is megtanítja.

2013. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Honnan veszed?
2013. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Első vagyok


Kedves második, ezt mégis mire alapozod, fejtsd ki kérlek!


"Egyrészt egy mélyen vallásos szülőpár sokkal kiegyensúlyozottabb, következeteebb, stabilabb és jobb értékrendel bír, mint egy nem vallásos. "

2013. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyunk vallásosak. Se nekem, se a bátyámnak nincs semmilyen viselkedési vagy magatartási zavara. Akkor ez most hogy van?
2013. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Hülye és provokatív kérdés. Még válaszra sem érdemes.
2013. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%
Nekem már a nagymamám se volt vallásos, és mindenki köszöni szépen, jól van.
2013. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyunk vallásosak, se nekem, se két tesómnak, se szüleimnek nincs semmilyen agybaja.
2013. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

Én a dédszüleimig visszamenően tudom, hogy semelyikünk sem volt vallásos, és nem is az a mai napig.

A szüleim nagyon értelmes emberek, én sem tartom kulturálatlannak magam, és sosem rendelkeztem semmilyen magatartási zavarral, a tanulmányi eredményeim is kitűnők voltak. Amit a második ír, az baromság. Tucatnyi ateista embert ismerek, aki erre rácáfol. Anyámnak volt valamilyen keresztény barátnője, aki mindig neki sírt, hogy a gyereke börtönben van, mert lecsukták kábítószer birtoklása miatt.


Persze, 100%...

2013. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Egy keresztény szociológus, akir megállapította, hogy a vallásos családok gyermekeinek mindössze 25 %-a problémás valamilyen területen (magatartási vagy viselkedési zavar, társakkal való rossz viszony, tanulási nehézségek), míg a nem vallásos családokban élő gyermekek mindegyike, azaz 100 %-a küzd az említett problémák valamelyikével, méghozzá általában súlyosabb formában.
2013. aug. 1. 23:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!