Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magatartási problémák?

Magatartási problémák?

Figyelt kérdés
Minden nap megfogadom, hogy jó leszek, de nem sikerül. Ezalatt azt értem, hogy a suliban nem beszélgetek a többiekkel, szünetben pedig nem hülyeségekről beszélek, de egyszerűen nem megy. Ezt kb. ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor a filmekben megjelenik az ördög meg az angyal valakinek a feje mellett és választani kell, de túl erős a kísértés, hogy ne hagyjak ki egy "jó" beszólást, vagy, hogy ne meséljek valami retardált hülyeséget. A tanárok és az osztálytársaim nem mondanak semmit a magatartásomra, de még így sem vagyok elégedett vele. Egyszerűen nem tudom rávenni magam a jobb viselkedésre. (16/L)

2013. máj. 7. 22:47
 1/2 A kérdező kommentje:
*Úgy értem, hogy óra közben nem beszélgetek.
2013. máj. 7. 22:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 16 éves embernek illene 45 percet végigülni csendben. Oké ált. iskola alsó tagozatában elhiszem hogy a picik mozgáskényszeresek de könyörgöm 10 évesek sincsenek.

Próbáld ki a jegyzetelés-figyelés kombinációt.

ÖNKONTROLL!

2013. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!