Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyermekpszichológusok/pszichol...

Gyermekpszichológusok/pszichológusok! Kinek van magatartási zavaros szakdolgozat mintája?

Figyelt kérdés
Témám: Magatartási zavarok a kisgyermekkorban. Nem lemásolni szeretném, csak az elkezdéshez kellene, mert nem tudom mit írjak bevezetőnek. Szocializáció, nevelői attitűdök?
2013. márc. 3. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egyszerűen nem értem. Bevezetőben bevezetjük a témát, amelyről a dolgozat majd szól, nem pedig rizsázni szeretnénk.
2013. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de még soha nem írtam szakdolgozatot, így nem tudom pontosan hogyan is kellene
2013. márc. 3. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor fordulj a konzulensedhez.


Egy tudományos munka egyetlen mondata sem lehet felesleges, mindennek szervesen kapcsolódnia kell ahhoz, ami végeredményben a dolgozat célja.

2013. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elméleti háttérben a téma minden részét meg kell említened,a magatartási zavarokról általában, aztán magatartási zavarok a kisgyermekkorban, aztán olyan kutatások/források amik a konkrét hipotézisedhez/témádhoz tartoznak.Lényeg a tölcsérszerkezet, a tágabb témától haladsz a te speciális témád felé.
2013. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!