Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi ertelme igy elni?

Mi ertelme igy elni?

Figyelt kérdés
26 eves no vagyok.Idaig akarmit is csinalltam mindenbe kudarcot vallottam.Nem sajnalltatni akarom magam de tenyleg.Rossz tanulo voltam ez a keson eresnek is koszonheto,apam utalt,anyam nem annyira de az utobbi idoben mar o is szemet volt.Lefekudt az exemmel.Mindig noverem volt a kedvence.Noverem vekiny csinos jo tanulo volt,mindig buktak ra a fiuk.Ram soha.Eljartunk a baratnommel szorakozni hozza mindig odament valaki hozzam soha.Egyetlen almom sem valt meg valora mert olyan szerencsetlen vagyok.Utalom magam emiatt.Kijottem kulfoldre vigyazni noverem gyerekere es a beigert fizo is csak nagyritkan van.Ha felhozom nekik csak a vallukat vonogatjak:mondjak nekik is nehez.Mert kellett hazudni?Negy eve vagyok itt es meg a nyelvet is nehezen beszelem.Elegem van mar az egesz eletembol.Ugy fogytam,hogy nem is dietaztam meg semmi.Nem akarom magam sajnalltatni de egyre tobbet gondolok arra,hogy inkabb megolom magam mert ennek a kudarcos eletnek nem sok ertelme van.Csak a negativ semmi pozitiv.Olyan pszihes bajom is van amitol nem tudom elvezni meg a szexualis eletet se.(Azert irtam vallasi oldalra mert imadom a zen buddhizmust es hatha valaki abbol a korbol valaszolna)Ja egyebkent a legkissebb fullentesemert sogorom mar ketszer is utcara zavart.Meg egy kis botlas es amiert masik csaladban van egy enye-benye en repulok vegleg.Na hat ennyit a boldog fiatalsagomrol meg a szereto csaladrol.:( Ennel neha mar a halal is jobbnak tunik,de tenyleg.
2013. aug. 17. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rossz az életed miért nem keresel valami hobbit vagy teszed jobbá valahogy? Segíts magadon és az Isten is megsegít.

Szerinted annak mi értelme van hogy itt sajnáltatod magad? Van aki jelenleg éhezik és az utcán keresi a napi betevőt.

2013. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Innen el kell menni! Nem "odaátra", mert onnan piszok nehéz lenne visszajönni. Melyik országban vagy?
2013. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ha imádod a Zent, akkor miért fürdesz a folyóban, miért nem nézed azt kívülről?


Elvesztél a saját elmédben! Ahelyett, hogy a történéseket és a reakcióidat figyelnéd, nyakig elmerülsz azokban.

2013. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mókuska, négy hosszú év alatt már négyszer meg kellett volna tanulnod az adott nyelvet, szétszórnod az önélatrajzodat a környéken, megkeresni a helyi babysitter-ügynökségeket, aztán mikor kiközvetítettek egy normális családhoz, akkor elkezdhetnél tanfolyamokra járni, szakmát tanulni... még most sem késő, csak kezdd el! Senki nem tud helyetted tanulni, dolgozni, élni.
2013. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ajánlom számodra a Titok című filmet! Nekem Segített!
2013. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Vagy imádd inkább Istent és megsegít. De amíg bálványok után epekedsz, addig nem lesz hátszeled fentről.
2013. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#15:09 Mondd, miért hiszik a keresztények, hogy ők sz*rták a világot? Ideje lenne elismerni, hogy a Te vallásodon kívül bizony létezik még több száz. Nem körülöttetek forog minden, tehát ha értelmes választ nem tudsz írni a kérdéshez, miért szólalsz meg?


Arvane, megértem, hogy nagyon elveszettnek érzed magad és hidd el, sokan osztoznak a helyzetedben, de a dolgokon egyedül te tudsz változtatni. Szerintem mindenkiben megvan a képesség, hogy irányítsa a sorsát. Engem is sokszor padlóra küldött már a környezetem, főleg a családom, de fel kell állni. Ha azt mondják nem vagy képes valamire, mutasd meg, hogy de! Feküdj rá nagyon a nyelvtanulásra, próbálj meg keresni egy rendes állást, hogy ne nővéredéktől függj. Az önbizalmadat is megdobná. :) Azt mondod hozzád nem mentek oda a fiúk, ez szerintem pont azért lehet, mert nem vagy megelégedve magaddal, pedig a kisugárzás nagyon sokat számít. Talán kezdd apróban, erősítsd meg magad abban, hogy igenis képes vagy véghezvinni amiket akarsz. Nem érdemes megölni magad, sok jó dolog történhet még az életedben.

2013. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zsolt 55:22 ezt mondja- "Vesd a terhed az Urra,

És ő fenntart téged.

Sosem engedi, hogy ingadozzon az igazságos."

Én is sokszor éreztem már azt amit te.Nekem ez a vers sokat segített. Ha imádkozol, és elmondod a gondod Istennek,ő segíthet neked.Próbálj szép dolgokra gondolni,és keresd a jót az életedben,még ha talán kicsi is az!

2013. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!