Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent számodra a kereszté...

KZitus kérdése:

Mit jelent számodra a keresztény élet?

Figyelt kérdés

Van hatással a mindennapi döntéseidre?,

Arra gondolok, hogy eszedbe jut valamelyik krisztusi tanítás, amikor felbosszantanak az iskolában, vagy munkahelyeden? Van ennek visszatartó ereje, hogy ne viszonozd a rosszat rosszal?



2013. dec. 11. 14:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
esetleg te is elmondanád a véleményedet a kérdéssel kapcsolatban? Ezzel...
2015. dec. 7. 18:31
 12/13 anonim ***** válasza:

rendben, szóval számomra az etikai nézeteim alapját jelentik, ateistaként is sok mai elvemben hittem ,de akkor "mert csak" alapon, vagyis ne mgondolkoztam el ,hogy pl miért vagy ki találta ki hogy az emberi élet és méltóság elidegeníthetetlen dolgok meg ilyesmi


amilyen jellemfejlődésen átvitt most 2 olyat mondok ami másnak is feltűnik, mert éjjel nem aludtam és msot nincs erőm sokat írni


pl kb mindenkivel igyekszem alapvetően kedves és megértő lenni ha nem nyílt támadással lép fel, régebben elég csipkelődős voltam


mindig is küzdöttem a hirtelenharagúságommal, pár éve valaki megkérdezte hogy "voltál te már valakire mérges? :D " szóval ezt az oldalamat sikerült legyőzni


de ez csak két pici dolog

2015. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12-es :-)


Köszönöm a válaszod, és azt, hogy konkrétan, őszintén fogalmaztál:-) Ez itt nagy kincs:-)

2015. dec. 11. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!