Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan változott meg az...

Hogyan változott meg az életed miután megismerted Istent?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan változott meg az életed miután hitre jutottál?
2013. dec. 12. 12:10
1 2
 11/13 sandor76 ***** válasza:
Gondolkodom a bizonyitekon,persze ezek azok lesznek amik nekem segitettek,de majd kesobb,faradt vagyok sok a melo.
2013. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mivel egy baráti kapcsolatban lehetek Istennel sokkal tartalmasabb lett az életem. Mivel az igyekszem tenni amit Ő elvár tőlem sok bajtól megóvom magam.Boldog és megelégedett vagyok.
2013. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 sandor76 ***** válasza:

Nem tudom mi az erdeklodesi korod,mert vannak akik csak a fizikai bizonyitekokat fogadjak el.En is ilyen voltam.

Idovel voltak olyan kerdeseim amit nem mindenki tudott megvalaszolni,vagy nem ugy ahogy az nekem is tetszett,mert mashogy tudtam es gondoltam.

Ezek idovel MINDIG mashogy alakultak.

Nagyon erdekelt miert van igy,es ki tudja ezt megmondani.

Ismertem sok okosnak tartott embert,akik tenyleg elertek valamit az eletben.

Ezeken felul en szeretek elni,normalisan,es furcsanak tartom miert kell meghalni,es ebben a par evben mig elunk masnak szolgalni.

FIZIKAI BIZONYITEK NEM KOZVETLENUL VAN,PL;nem lehet latni Istent.

En viszont tudni akartam letezik-e egyaltalan.

Sok vallas tanitja a Bibliat,igy vagy ugy.

Azt lattam nem teszik amit tanitanak,sot pont az ellenkezojet.

Egy par pelda,es ezzel EN nem itelem el oket,nem az en dolgom ez.

A Biblia tanitja;Ne olj,ne lopj,ne erkolcstelenkedj,igazat mondj,es meg nagyon sok mindent.

A legtobb vallas ezt mind megszegi,hiaba lovagoljak ,hogy ezt es ezt kell tenni.

Benne vannak a haboruban,es megaldjak a sajat nepuket ,hogy gyozzenek,mig a masik oldalon ugyanezt teszik ,ugyanazon vallashoz tartozok.[KINEK AZ ERDEKE EZ?].

A bankok kihasznaljak a munkankat es szolgasorban tartanak bennunket.[mindenkit].

A politikai hatalmak ,szinten csak a sajat erdekeiket[emberi]nezik,es igernek mindent,de hatalmuk nincs hozza ,hogy meg is valositsak.

Ez harom fo temakor,ki all mogottuk?

A BIZONYITEK SZAMOMRA;

A Biblia kijelenti;Az egesz vilag a gonosz hatalmaban van.

Az o akarata teljesul most az egesz foldon,minden tekintetben.

Miutan elkezdtem tanulmanyozni,magam olvastam mi miert tortenik meg ebben a vilagban,es ki all mogotte.

Sokan Istent okoljak ezert a sok szornyusegert,de nem O tehet rola.

Jezus ezt vilagossa tette amikor a foldon volt es megadta a magyarazatot minden fontos dologra amit nekunk tudnunk kell.

Feltarta Az utolso napokban satan[egy gonosz angyal]mindent meg fog tenni azert ,hogy minden embert felre vezessen,nehogy megismerjek az Igaz Istent.

Jelenesek,12;9,12,

Ez napjainkban teljesedik es egyre fokozodik.

Isten meghatarozott egy idot[mi nem tudjuk mikor]amikor megitelni szandekozik a foldet.Mate,24;36

Kijelentette;amikor mindezeket latjatok megtortenni,egyenesedjetek fol,es emeljetek fel fejeteket, mert kozeledik a megszabaditasotok.Lukacs,21;28.

Utolso napok jelei;Mate,24 resz vegig,Lukacs,21,10-36-ig.

Ezeket lehet latni,es tapasztaljuk ,hogy igazak.

Isten ezekkel parhuzamosan begyujti a nepet,egy olyan nepet, amely tanithato,es kesz elfogadni Isten vezeteset.

Miutan a zsidok el lettek vetve mint nep,Jezus a halala elotti ejszakan megkototte az uj szovetseget a tanitvanyaival.

Ok lettek a 144000 elso tagjai.[elso csport].A szamuk mar betelt.

Kesobb amikor Jezus feltamadt parancsba adta a kovetoinek menjenek es kepezzenek tsnitvanyokat.

Ok mar nem zsido szarmazasu emberek lehettek,hanem barki aki cselekszi Isten akaratat.

1935-tol akik elfogadjak a megmentes lehetoseget,mar nem a 144000-hez tartoznak,hanem a nagy sokasag tagjai lesznek.[masodik csoport].Janos,10;16. Jelenesek,14;1. 7;9,14.

Ezert napjainkban az Igaz Isten nepehez minden nemzetbol,nepbol,nyelvbol tartozo ember van szerte a vilagon.Fajra nemre borszinre valo tekintet nelkul.

Ez a nep,nem szol bele a politikaba,haborukba,nem nyomjak el egymast,es alkalmazzak azt amit tanulnak a Bibliabol.

[nem tokeletesek meg nem jott el az az ido,mas tema].

Jezus megmodta;Onnan fogjak tudni,hogy az en tanitvanyaim vagytok ,ha szeretet van koztetek.Janos,13;34-35.

Ezenfelul vannak dolgok amit egy vallas sem tesz meg pedig Jezus szinten parancsba adta.

Predikalni kell a jo hirt,hogy mindenki halljon rola ,csak igy reszesulhetnek majd megmentesben.Mate,24;14.

Nekem persze meg sok bizonyitek kellett,de kezdetnek ezek is elegnek bizonyultak,segitettek leszukiteni a kort hol keressem az igaz tanitast.

A hitet mindenkinek maganak kell felepiteni,en igyekszem ezt tenni naponta,mert szeretek elni.

Jezus mondta;Az igazsag szabadda tesz titeket,ha megismaritek.Janos,8;32.

Vagyis ha atlatjuk mi miert tortenik velunk,nekem ezek mind bizonyitekok.persze rengeteg van meg,ismerd meg te is,ha szeretned ebben tudunk segiteni.

Ingyenes,nem jar kotelezettseggel.

"Ingyen kaptatok ,ingyen adjatok"mondta Jezus.

Szep napot neked.

2013. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!