Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova tanúi ha ti...

Kedves Jehova tanúi ha ti annyira tisztességeseknek tartjátok magatokat és azt hangsulyozzátok, hogy az igazság oldalán álltok akkor miért nem vállaljátok be neveteket?

Figyelt kérdés
Persze van néhány kivétel akik írnak monogramot de én ahogy megfigyeltem a legtöbb tanú elrejti kilétét. Nekem megvan rá az okom,hogy ne fedjem fel nevemet,de nektek milyen takarni valótok van,hisz ti tiszták vagytok szerintetek a legtisztábbak ami az igazságot illeti.

2013. dec. 14. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert ez egy anonim oldal, és épp az a lényege, hogy lehet névtelenül érdéseket feltenni/válaszolni? És hol a te neved?
2013. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha el olvastad volna az apró betű részt is akkor tudnád, hogy hol a nevem. :) És én nem az oldalról érdeklődtem hanem más volt a kérdés.
2013. dec. 14. 11:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első leírta, hogy ez anonim oldal.

Ha a való életben kérdezed, akkor meg általában be szoktak a tanúk mutatkozni.

2013. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

"Jó" látni, hogy Jehova Tanúi álláspontját mások adják meg, nem ők.Én személy szerint azért nem fedem fel a kilétemet, mert, nem szeretnék úgy járni mint az egyik Testvérem, aki őszintén itt volt, szinte mindent tudtak róla.


Ezt a hölgyet nagyon megalázták, sőt egy alkalommal a nevét is kipellengérezték, amit soha nem fog tudni kitörölni.

Na velem ezt nem fogják csinálni, takargatni valóm nincs.

2013. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Most már értem és köszönöm az őszinte választ. És mondjuk meg is értem a félelmet.
2013. dec. 14. 12:38
 6/19 anonim ***** válasza:

Tudod kedves kérdezö hogy egy nagyon eröszakos világban élünk. A biztonság érdekében jobb ha az ember óvatos. Még a Biblia is ugy mondja, hogy az okos látja a veszélyt és elbújik.

Ha nyilvánosan szolgálunk az embereknek, szívesen elbeszélgetünk mindenkivel, még a hajléktalanokkal is, bátran és büszkén szolgáljuk Istenünket, és örömmel beszéljük a jó hírt az embereknek a közeledö Isten királyságáról, egy csodálatos szép jövöröl, amiröl a Biblia ír.

2013. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

Jézus is megmondta a nevét mindenkinek.

Még akkor is, amikor veszélyben volt.

2013. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
És ha beírom, hogy Molnár Judit vagyok, attól jobban érzed magad? Rám keresel facebookon, vagy kinyomozod a címemet és eljössz, vagy mi? Sok sikert hozzá, csak az én iskolámban, csak a mi évfolyamunkon rajtam kívül 3 ilyen nevű lány van, és még csak nem is a fővárosban lakom.
2013. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

7-es nagyon tévedsz.

Mikor Jézus tudta, hogy tőrbe akarták csalni egy ünnepen és megkérdezték elmegy-e, nem mondta meg nekik, hogy ott lesz az ünnepen. Tehát tudta, hogy meg akarják időnap előtt ölni, ezért titkolta el.

2013. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Itt nem ismerkedésröl van szó, hanem gondolatok, vélemények megosztásáról. Ezért nem látom fontosnak én sem hogy a nevem szerepeljen a válaszoknál.


És neked, kedves kérdezö, mi az a takargatnivalód?

Csak kiváncsiságból kérdezem, persze csak ha el akarod mondani, ugysincs neved, vagyis ezt nem kell félj elmondani!

2013. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!