Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha a muszlim lányoknak szüzen...

Ha a muszlim lányoknak szüzen kell férjhez menni, de a muszlim srácoknak nem, akkor ők kivel veszitik el?

Figyelt kérdés
és ha pl egy m. Lány beadja a derekát hamarabb akkor hogy reagálnak? Lenézik és ott hagyják? Vagy kiélvezik a helyzetet de k***ának tartják semmi több?
2013. dec. 18. 20:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%

A muszlim sräcoknak is szüzen kell megnösülniük(a valläs szerint), de öket senki sem ellenörzi. Ha a näszejszakän kiderül, hogy a csaj nem szüz(ök ezt abbol következtetik, ha nem jön ver),akkor a csaj szüleit eri szegyen.

Ha egy csaj badja a derekät, nem veszik komolyan es nem fogjäk elvenni.Kihasznäljäk a helyzetet de semmi több.


Egy muszlim

2013. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
13%

Bár úgy lenne hogy lenézik és otthagyják őket, megkövezik(körbeveszik és halálra dobálják) aki akkorát vét hogy megtöri a hagyományt, azt kicsinálja az Apja ha nincsen akkor az öccse/bátyja.

A férfiaknál azért nem számít mert Ők felsőbb rangot képviselnek, de az ottaniak nem tudnak olyan könnyen kapcsolatot létesíteni bárkivel, csak könnyűvérű lotyóval

A szüzességet ott is próbálják titkolni, de a házasság után miután megtörtént a szex és kiderül hogy nem szűz a lány akkor megbüntetik/kitagadják.

2013. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%

2es mär nem minden orszägban köveznek, csak az elvetemült irän meg szaud a. ilyen.Viszont a csaläd tenyleg szegyenben marad.

Igazäbol en azt nem tartom helyesnek, hogy sokan, akik europäba jönnek, ferfiak, itt összevissza d..nak mindenkivel, amikor hazamennek, egy olyan läny kell nekik, akihez ferfi meg nem nyult.Nem korrekt.

De sok szüzhärtya visszaällito mütetröl hallottam mär :S

a leänykäk nem akarnak szegyenben maradni

2013. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%

Irónikus amikor egy vallásos magénak vall egy olyan pozítív erkölcsi tételt, aminek semmi köze a vallásához, sőt azzal teljességgel ellentétes, de mégis a vallásos hitével magyarázza azt. Ilyen szempontból mindegy hogy keresztény vagy muszlim, mindekét vallás hívei ezt teszik.


"nem minden orszägban köveznek, csak az elvetemült irän meg szaud a. ilyen."

Tudod barátom ezt nem az ujjukból szopták, hanem abból a könyvből, amit te is szent könyvként tisztelsz. Ha ilyen borzalmas erkölcsi tételek vannak a Koránban, akkor azt miért nem tartod "elveteműlt"-nek?

2013. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Barätom, ha mär ennyire joban vagyunk.

Hol van leirva a Koränban hogy meg kell valakit kövezni?

Mutass egy szurät!

A problema az hogy sok nep belekeveri a kulturät a valläsba, amit nem szabadna.

2013. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 xdbotond válasza:
31%
nemnagyon olvastgattam az előttem levő kommenteket de,szerintem a muszlim vallás telve van logikátlan dolgokkel és szerintem nem jo vallás ez.
2013. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%

Xbotond! Elmagyaräznäd mit talälsz logikätlannak??

Nem kötekedni szeretnek, csak a velemenyedet.

2013. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 xdbotond válasza:
25%
én erről nem igahán nyitnák mostan vitát:nincsjó napom mostanság de én nem ,is tudnék ezzel kapcsolatben sokmindent mondani elég utánanézni a zinterneten hogy mit mondanak arról a vallásról.pl rákereshetnél így: muszlim hamis vallás vagy hamis muzslim vallás
2013. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
Ha pedig úgy keresel,hogy a kereszténység hamis vallás akkor pedig olyan oldalak fog találni. Az egyetlen logikátlanság az érvelésed.
2013. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Általában a fiúk is szüzek a házasságig, ők is úgy gondolkodnak, hogy "azt" csak a házastárssal szabad. Tesóm egyszer chatelt egy afgán sráccal, ő mondta ezeket neki.

Persze van köztük is, aki már házasság előtt is lefektet egy-két lányt. De feleségül nem veszi, az biztos. Csak kiélvezi a helyzetet.

2013. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!