Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » HGY-s Testvéreim! Nem értek...

HGY-s Testvéreim! Nem értek valamit (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szóval! Hónapokkal ezelőtt a Hetekben bemutattak egy könyvet, melyet Dr. Eben Alexander írt a "Mennyország létezik" címmel. Megvettem a könyvet, elolvastam és ledöbbentem. Először azt vettem észre, hogy Jézus Krisztusról egy szó sem esett. Másodszor valami halottidézőt hívtak hozzá a kórházba. Ez kiverte nálam a biztosítékot.De aki olvasta, az biztos tudja miről beszélek. Az a nagy kérdés, hogy hogyan került be egy ilyen könyv a Hetekbe? Válaszotokat előre is köszönöm :)

Üdv.

Adrián



2013. dec. 23. 16:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Úgy, hogy szólásszabadság van. Nem számít, hogy nálad mi verte ki a biztosítéket és mit tartasz igaznak (nálam meg te vered ki meg a HGY-s szektád), nem mondhatod meg se te, se más mit írjon meg egy lap.
2013. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Bocs, nem vagyok H.Gy. tag, de nem értem mi a gond.

2013. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%
Ezért nem szeretek a Biblián kívűl más könyveket olvasni mindig jól bekavarnak.....
2013. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Dexter!

Te tudod mi az a szekta?

Előbb ezt tisztázd le azután mondd

2013. dec. 23. 20:43
 5/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem olvastam. Szerintem kérdezd meg a szerkesztőségben.

2013. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Tedd túl magad rajta. Mást nem tudok javasolni.


(3. Válaszoló! Te komolyan semmilyen könyvet nem olvasol a Biblián kívül? Vagy ezt csak a vallási témájú könyvekre értetted?)

2013. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 eric_one ***** válasza:

Adrián!


A könyv még megjelenése előtt bestseller lett, ezért valóban beszámolt róla a hetek, hiszen van hírértéke.


[link]


De ez egy átvett hír, egy beszámoló, ez nem a Gyülekezet hitvallása, ne keverd össze a dolgokat. A múltkor sátánista zenekarokról írtak akik felléptek a szigeten, vagy mondhatnák 100 másik példát. Válogass a patmos records kínálatából legközelebb.

2013. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
Igen, tudom. A HGY az.
2013. dec. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudod! A szekta egy olyan csoport, amely nem vállalja fel magát a nyilvánosság előtt, vezetőjüket sem tudjuk, hogy ki az. Ennek Hit Gyülekezete pont az ellentéte
2013. dec. 24. 08:08
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Hát a H.GY. sem vállalja fel magát, mert nem az az igazi arca, amit mutat a hívei és a külvilág felé.A vezetőiről sem tudunk semmi konkrétumot. Akik a nyilvánosság előtt állnak "vezetők", azok is irányított bábok.
2014. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!