Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » HGY-s Testvéreim! Nem értek...

HGY-s Testvéreim! Nem értek valamit (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szóval! Hónapokkal ezelőtt a Hetekben bemutattak egy könyvet, melyet Dr. Eben Alexander írt a "Mennyország létezik" címmel. Megvettem a könyvet, elolvastam és ledöbbentem. Először azt vettem észre, hogy Jézus Krisztusról egy szó sem esett. Másodszor valami halottidézőt hívtak hozzá a kórházba. Ez kiverte nálam a biztosítékot.De aki olvasta, az biztos tudja miről beszélek. Az a nagy kérdés, hogy hogyan került be egy ilyen könyv a Hetekbe? Válaszotokat előre is köszönöm :)

Üdv.

Adrián



2013. dec. 23. 16:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

#19!

Köszönöm a megerősítést.

Tehát, ezt nem csak én látom így.

Remélem, csak tudatlanság volt, a cikk szerzője(M.P.) részéről.

2014. jún. 28. 19:33
 22/26 eric_one ***** válasza:

Kérdezőnek!


Íme a cikk:

[link]


Ebben csak beszámolnak róla, nem ajánlják egy szóval sem, de a könyvet nem olvastam. Ezért kérlek mond el konkrétan miért mondod hogy okkult elemeket tartalmaz?

Várom válaszod!

Üdv!

2014. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Szia!

Régen olvastam a könyvet, de fent írtam.

Viszont azt nem értem hogyan kerülhetett bele egyáltalán a HETEK-be egy ilyen könyv. Már bőven elég, h belekerült egyáltalán.

Ill. fent van a neten egy oldal, ami ezzel foglalkozik. Elég ezt az oldalt megnézni, és látható, hogy okkult az egész.


[link]

2014. jún. 30. 11:19
 24/26 eric_one ***** válasza:
A hetek.hu oldalán a kapcsolat fülre kattintva tudsz nekik írni,másold be a linket amit az előbbi üzenetembe küldtem, és kérdezzél rá tőlük. Utána pedig oszd meg itt, vagy privátban hogy milyen válasz érkezett...
2014. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
az lesz, majd rákérdezek
2014. júl. 1. 10:56
 26/26 anonim ***** válasza:

Sok sikert hozzá....


Amúgy Istent "Om"-nak nevezi, és bekerült egy "tökéletes sötétségbe, ami színültig tele volt fénnyel", nem kezdték el kínozni a pokolban semmiféle szörnyek, hanem csak valami masszában lebegett, amiből arcok kezdtek kibontakozni. A mennyben nem találkozott ismerőssel, gondolatban kommunikált valami "isteni lénnyel", akit azért küldtek, hogy az idegenvezetője legyen. Ő egy pillangószerű szép lány volt, aki a gondolataival beszélt hozzá.

Az emlékeit használva még párszor visszament, csak úgy akaratlagosan....

Amikor felébredt elmondta, kit látott az ágya mellett amikor kómában volt. Közéjük sorolt egy médiumot is, aki fizikálisan jelen sem volt, hanem egy másik államból próbált segíteni felépülni neki...


Szóval élménye lehet, hogy volt, de biztosan nem Istentől.

2014. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!