Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények vagy azok akik...

Keresztények vagy azok akik vmilyen Biblián alapuló vallásban hisznek. Lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy soha nem volt szimpatikus a Biblia de nagyon szívesen beszélgetnék valakivel aki hisz benne,hogy jobban átlássam a dolgokat és megértsem az ő hitét.Létszíves csak olyan írjon aki türelmes és meg tudja indokolni/magyarázni a nézeteit.Nekem saját hitem van így lehet hogy kicsit vallási vita szerű lesz a beszélgetés de én nem szeretném senki hitét bántani csak megérteni a miértjeit.Ezért aki úgy érzi,hogy ehhez nem lenne türelme létszíves ne írjon.

A válaszokat előre is köszönöm,és kellemes újévet mindenkinek:)

16/l


2014. jan. 1. 20:26
1 2
 1/19 sandor76 ***** válasza:
47%

A beszelgetes rendben van .

A vita es a masik megalazasa nem.

2014. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Rögtön jön egy Üdv Péter nevű figura és többoldalas, olvashatatlan válaszokat fog írni neked a témában.
2014. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
írhatsz privit, szívesen beszélgetek veled
2014. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is irhatsz privatban, szivesen beszelgetek, ha az nem megy at szemelyeskedesbe, vagy okoskodasba. 22 eves, kereszteny no vagyok.
2014. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

Szió.

az előttem szólónak miért kell ezt beírnia?Na és ha a kérdezőnek ez az igénye?


Ha neked lenne igényed valamire és lebeszélnének, akkor nem éreznek veled együtt. Romboló hatású beszólások miatt tart itt az emberiség.


javaslom nézd meg a 12. dühös ember c. filmet,sokat lehet belőle tanulni.

Egyébként ha csak egy ember gondolkodik jól és kitart mellette az sokat segíthet másokon és dolgokon,

Sajnos az emberek a rohanó világban leszoktak a gondolkozásról.

Ha meg soknak tartja, akkor gondolom rendelkezik a kérdező annyi ésszel, hogy be írja, hogy nem kéri, vagy nem hosszan kéri.

2014. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat 5-ös vagyok és a 2. hozzászólónak írtam, mert látom, hogy közben mások is hozzá szóltak.
2014. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Egyébként engem nem zavar a 2.-ik hozzászólása:)

Engem nagyon nehéz megbántani neki meg joga van leírni a véleményét(ami még ha ki is van figurázva de igaz néhány kédrésre:D)

Amúgy most jöhetnek a többoldalas szövegek is,mert kíváncsi vagyok a másik fél mondandójára különben nem írtam volna ki a kérdést:)

2014. jan. 1. 21:02
 8/19 anonim ***** válasza:

Üdv!


Szívesen beszélgetek Veled, kedves kérdező. Írj privátot. :)

2014. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Na, ha itt mindenki privátkodik, nem sokat fogunk beszélgetni erről.
2014. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen hited van? Miért nem szimpatikus a Biblia? Mi az amire kíváncsi vagy? Itt is írhatsz, vagy privátban, ahogy tetszik.

2014. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!