Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia mit ír a kamaszkorról...

A Biblia mit ír a kamaszkorról (serdülőkor / pubertáskor / tinédzserkor stb. )?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8%

Ja, hát a könyvek már teljesen kimentek a divatból, olyan ciki, va valaki nem az interneten olvas! Olyan fejlett a technika, hogy nemtom...

Jó. És ha jön egy áramszümet? Vagy az, hogy borzasztóan rontja a szemed? Nagyon szép leszel harminc évesen, vastag keretes szemüveggel, kedves internetpárti válaszoló!

Szerintem az nem baj, ha néha fölmész, és megírsz néhány üzenetet, de miért azon olvasol könyvet?! -.-"

2014. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
* ha valaki
2014. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi módon őrizheti meg tisztán az ifjú az ő útát, ha nem a te beszédednek megtartása által?

Teljes szívből kerestelek téged: ne engedj eltévedeznem a te parancsolataidtól!

Szívembe rejtettem a te beszédedet, hogy ne vétkezzem ellened.

Áldott vagy te, Uram! Taníts meg engem a te rendeléseidre.


119. Zsoltár 9-12

2014. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10-es igen, boldog vagyok alapvetően, mert meglátom mindenben a jót, akár egy madárcsicsergésben is, illetve alapvetően szeretem az embereket, és nem szeretek gyűlölködni. és erre nekem nincs szükségem szenteskedő álbarátságos, mindig kenetteljesen beszélő papokra, hittérítőkre, akik ugyanakkor végtelenül kirekesztőek és léleknyomorítóan szekántak. mindezt kedveskedve adják elő, fellengzősen, ugyanakkor a szavaik savba vannak mártva. azt hiszik, hogy csak az ő erkölcsük létezik, és az mindenek felett áll, mindenkinek úgy kell élnie, úgy kell viselkednie ahogy ők meg az Istenük elképzeli.

nekem nincs könyvem, és nem óhajtok aszerint élni, ahogy azt egy pásztorkodó nép elképzelte 2000 évvel ezelőtt. ettől még lehetek jó ember, és Istenre hivatkozva is lehet valaki gonosz. És több gonosszal találkoztam aki Istennel takarózik mint jóval.

2014. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!