Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi, tényleg bezárás...

Jehova Tanúi, tényleg bezárás fenyegeti a budapesti központotokat?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol, hogy gazdasági okok miatt a pozsonyi központotok fogja átvenni a magyarországi irányítást. Ti tudtok erről? Mit szóltok hozzá?

2014. febr. 19. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

9-es


Azért nevezel minket hazugoknak, hogy nem hiszünk a háromságtanban...hát kérlek a Biblia erröl igazán nem ír semmit sem. Ha százszor átolvasod, akkor sem találsz benne egyetlen egy mondatot sem, ami ezt a dogmát alátámasztja. Csak hinni akartok benne, mint az evolucionisták az evolúcioban. /bocsánat nem az evolucionisták ellen akarok írni/


Azt internetem pegid még Hapakeszik Maki is nyithat bármilyen blogot, írhat bármit, mindig lesz aki elhiszi.


A hivatalos oldalunk, ahogy az utolsó írta [link]

2014. febr. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 sandor76 ***** válasza:
0%

Kozben rajottem honnan fuj a vihar.

Ugy hallottam,mert azt mondtak,aki hallotta valakitol,hogy talan majd egyszer fog ilyen lenni,talan,mert hallottam,aki ugy tudja.

Na igen ez igy van.

2014. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


grkaty!


"Aztán nagyon fejlett technoogiát használnak az irodalom nyomtatásához is, és egyre több királyságtermeket építenek világszerte."


Ami azt illeti a budapesti központ koordinálta az országban zajló királyságterem építéseket is.

Ezek lassan befejeződnek és így erre a munkára sem lesz szükség az irodalom eljuttatásához viszont nincs szükség arra hogy legyen egy központ az országban. Takarékossági okokból zárják be. S mert nincs tovább szükség arra a munkára amit ott végeztek.


"Aki Jehova Tanúi nevében ír és nem azt mondja, amit a Tanúk, az a hazug és félrevezeti az embereket a Tanúkkal kapcsolatban és Isten ellenesen lázítást szít a Biblia, és Jézus Tanítása ellenére,


ezért a Tanúk nem vállalnak felelősséget."


Akkor megnyugodhatsz mert ők nem Jehova tanúi nevében írnak. Hanem Jehova tanúiról írnak és az Őrtorony szervezetről.


Kérdező!


Igen vannak ilyen információk hogy bezárják a központot. Amennyiben ez így is lesz azt nem fogják nagyon korán bejelenteni. De nagy rá az esély hogy ez befog következni. Ha figyeled hazánkat és a környező országokat ahol vannak magyarok. Illetve ezen helyek statisztikai adatait akkor nyilvánvalóvá válik hogy a számok azt mutatják hogy egyre kevesebb központra van szükség hogy kielégítsék a szükségleteket. Így összevonások és bezárások várhatóak. Ez teljes mértékben létszám függő. S ahogyan már említve lett az internet segítségével is lehet csökkenteni az anyagi kiadásokat. Amit meg is tesznek.

De én egy másik kérdést is megemlítenék. Ami engem jobban érdekel.

Mi lesz azokkal az emberekkel akik a központban dolgoznak és nem lesznek átcsoportosítva?

Hová kerülnek? Mit fognak csinálni?

Természetesen találgathatunk de ezekre a kérdésekre a pontos választ csak idővel kapjuk meg.

Viszont lehet hogy valakinek korábbi esetből van ilyen téren tapasztalata. Jó lenne ha ezt megosztaná amennyiben lehetséges.

2014. febr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!