Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » MI számít paráználkodssak és...

MI számít paráználkodssak és bujaságnak? Ha a házas felek csak egymással érintkeznek és akár nem is volt a házasság elött nemi kapcsolatuk, akkor mit szabad és mit nem az ágyban?

Figyelt kérdés

Orális,anális, ha az feleség felcsatolja a játékszertés elkapja a férjét,szerepjáték,korbács?

Mi fér bele?

Mert amit olvastam,hogy a férfi a lába közé szorítja a szerszámát és szűziesen ölelik és simogatják egymást azért kevésnek tűnik !!


2009. dec. 12. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen SZexuális (írjunk már magyarul, ha már magyarok vagyunk) viselkedést kell kerülni egy házasságban? A megcsalást mindenképp. Ezen kívül pedig az olyan dolgokat, amiket a férjed/feleséged nem szívesen csinál. Tegyük fel, hogy te épp nagyon kívánod a szexet, a házastársad viszont éppen fáradt, nincs kedve. Gondolom (vagyis remélem :), nem állsz neki megerőszakolni, hanem felfogod, hogy ma nincs szex, holnap is lesz nap. Na, ez a helyes viselkedés. Amit mindketten szívesen csináltok, az mehet.
2009. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amit a papok csinálnak, az például annak számít.
2009. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A répaleves dolognak az a lényege, hogy a bor ugye élvezetet okoz és káros is, míg a répalé rossz, de egészséges. Mégis bort teremtett. Szóval nincs értelme az élvezetek kerülésének.

Sőt, az apostolok is néha fölöntöttek a garatra.

2009. dec. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igazából a kérdéseben már írtam,hogy mikre gondolok.

Nem tudhatom mi számít paráználkodásnka.

Kutyában? Ha olvastátok azt írtam,hogy olvastam valahol,hogy (ha minden igaz a Vatikán azt tartja elfogadhatónak vagy csak az új Pápa)a férfi a lába közé kaápja aszerszámot és simogatják egymást.

Ebból kiindulva a kutyában nyomatás már paráználkodás.


Ok,hogy a házasságon kívüli szex annak számít,de a feleséggel az ágyban mi számít annak.

Vagy ott már nincs is paráználkodás??? Ott már az Úr is eltűr mindent? mert házasok?


nem vagyok nős,csak kérdezem!

2009. dec. 16. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!