Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kihez imádkozzak, ha azt...

Kihez imádkozzak, ha azt szeretném, h. a szerelmem visszatérjen hozzám? Szent Ritához?

Figyelt kérdés
Megijedt a kapcsolatunk folytatásától, és bár levelezünk, több, mint 2 hete nem láttam őt.Kifogásokat keres,h. ezért-meg aért nem ér rám, de azt írta, h. legbelül szeretné folytatni, de most vmiért nem megy neki, nem tudja megmagyarázni...Ill. mivel a családom ellenzi őt, így is titokban voltunk együtt nagyon sokszor. Sajnos lebuktam az sms-eimmel a családom előtt, és talán ez is közrejátszott abban, h. ő visszahúzódjon? Ő egy válófélben lévő idősebb ffi, és nincs is akkora korkülönbség köztünk-6 év-de talán fél nekem bevallani, h. másvalaki van az életében?
2014. márc. 7. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Az igazság az, hogy nincs is válófélben, nem is akarja otthagyni a párját, csak kell neki valami hülye, akivel félrekettyinthet, és aki mindent elhisz neki.

Szent Rita nem fog neked segíteni. Talán próbálj meg imádkozni a hülyék és erkölcstelenek védőszentjéhez, hátha az segít. :)

2014. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először váljon el, és legyen túl a váláson. Akkor gondolkozhat új kapcsolaton.

Ezen semmilyen imádkozás nem tud segíteni.

2014. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Istenhez, de Ő sem fogja a szerelmedet arra kényszeríteni, hogy visszatérjen hozzád. Ha van még remény, akkor segíteni fog. Ellenkező esetben inkább azért imádkozz, hogy Isten segítsen neked elfogadni a döntését.
2014. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hopsz, a leírást nem olvastam el. Soha ne higgy a nős férfiaknak! Valószínűleg eszében sincs otthagyni a családját, csak kellett neki egy kis kaland. Egy percig se bánd, hogy vége, inkább szóba se állj vele többet, még ha térden állva kéri is a bocsánatodat.
2014. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szerelmed feleségéhez, utána meg a pasihoz. Bár nem gondolnám, hogy ekkora papucs vagy. Ha buta prostituáltnak érzed magad akkor legalább pénzt kérj tőle. A legostobább ötletet amig elég hatékony meg sem osztom veled, mert le kellene hánynom utána a fejed.


Lépj tùl rajta kedves kérdező, neki kellene könyörögni, de ùgyis csak magad alatt ásnád a lyukat. Bár ha csak a dugás hiányzik, akkor mindegy.


Remélem gyerekük is van. Te egy cafka rongynál azért többet érsz, nem?

2014. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aphroditének mutass valami ajándékot szerintem.
2014. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a férfi meg épp azon imádkozik, hogy a félrekettyintése ki ne derüljön valahogyan, mert nem is akar válni.


Mikor adták be a keresetet a bíróságra, hány tárgyaláson van eddig túl? Hol lakik, otthon? Mert ha igen és még nincs is beadva a válókereset, akkor tudd, hogy átb.szott de rendesen.

2014. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!