Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem kapok ilyen térítős...

Miért nem kapok ilyen térítős leveleket az oldalon amit némelyik ember kap? Írjatok már, röhögni akarok.

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, h más emberek mit kapnak? :D
2014. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írták többen is válaszban hogy unják már hogy térítős leveleket kapnak :D
2014. márc. 12. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog, mindig a jw.org-ról másolgatnak, nincs túl sok önálló gondolatuk szegényeknek.
2014. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia.


Én nem szoktam Térítős leveleket küldeni

S elszomorító hogy neked ez nevetésre ad okot. :(


Az utolsó válaszolónak pedig üzenem, hogy nem a jw. org honlapról másolgatunk, és igen is vannak saját gondolataink.

Neked milyen saját gondolataid vannak amik által meg tudnál győzni Bibliai érvelésekkel embereket?


Ha elgondolkodnál azon, hogy amikor a házankénti szolgálatba megyek, ott nincs jw.org, és még is tudok beszélgetni, és érvelni az írásokból akkor rájönnél, hogy tévedsz.


egyébként a Tanúknak van otthon a lakásukban egy hatalmas könyvtár, amin keresztül lehet kutatni, és nem kell a honlapra bemenni

Nekem pl, 1988-óta meg van az összes őrtorony, ébredjetek, könyvek füzetek tájékoztató lapok, tanulmányozásra szánt eszközök, Régi térképek az egyiptomi kivonulás útvonala, Pál hajó útvonala, kereskedelmi útvonalak, Görög, Római Izraeli pénzegységekről, ottani űrmértékekről, pénzérmékről stb.

A zsidó hold naptár, és a hónapok zsidó nevei stb.


Neked?


Katy Weaver

2014. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha szerintem finom a csoki és szerinted is, akkor már nincs egyéniségem?
2014. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nefélj, nemsokára kinövöd a tinédzser kort, akkor már nevetni és mosolyogni fogsz akarni, nem röhögni.


Katy

2014. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!