Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Beteges rajongás? Mit gondoltok!

Beteges rajongás? Mit gondoltok!

Figyelt kérdés

Van egy énekesnő akit nagyon megszerettem. Sokan mondták nekem h ez már függőség amit csinálok és h beteges rajongó vagyok. Egyfolytában őt hallgatom a gépemen van róla 6633 a telefonom tele van tömve a dalaival és a képeivel. Egyfolytába róla beszélek semmi más nem érdekel. A koncert videókon elbőgőm magam mert úgy érzem mintha már 100 éve ismerném. Mindig is olyan erős és magabiztos akartam lenni mint amilyen ő és bennem is mélyen meg van ez a vágy h kibontakozzon ez az őrült énem. Anyira bírom a személyiségét és h ilyen talpraesett és tehetséges. Viszont a gond az h lerontottam a jegyeim mert csk ezzel foglalkozok sokszor úgy érzem h még a családomnál is jobban szeretem ami már elég szánalmas tudom... nem tudom mi ez az érzés de úgy érzem mintha magamat látnám benne. Egyébként nem akárkiről van szó... Lady Gagáról..

Szerintetek ez tényleg beteges vagy csak rajongás vagy mi ez mit gondoltok?

Gonosz rosszindulató megjegyzéseket nem kérek köszönöm!!!!!


2009. dec. 17. 10:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális tini rajongás. A húgomnak is van ilyen, persze nem ilyen durva.Nem tudom miért szereted ennyire Lady Gagát, igaz, hogy tényleg jó énekes, de közel sem a legjobb.Neki is megvannak a ledvencei, akikről koppint, ezt észre lehet venni mind a klippjeiben, mind a stílusában.Egyébként az ő stílusa kissé beteges és morbid. És nem biztos, hogy ez a legjobb példa a fiataloknak.Egyébként elismerem, hogy napjainkban tényleg ő a legjobb női énekes.A lényeg, hogy vegyál kissé vissza a rajongásból, mert ez már tényleg beteges.Valószínű, hogy valami hiányzik az életedből és ezzel próbálod pótolni.
2010. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én is rajongok valaki iránt, de nem ennyire oO hát majd kinövöd :) vagy menj el hollywoodba szólítsd le, vedd feleségül. hajrá! nekem is ezek a terveim :D XD
2010. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerezz magadnak igazi barátokat.Ez a fajta rajongás csak a normális élettől választ el.
2010. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

"Egyébként nem akárkiről van szó... Lady Gagáról.."


Miért, ki a f*szom az a lédigaga?

2010. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Ha úgy érzed, hogy kedvencedhez híven te is képes lennél bugyi nélkül magadat mutogatni tömegek előtt, akkor beteges a rajongásod.

Érdemes lenne egy elérhető célt választani az életednek, mert hiába rajongsz érte, nem találkozol vele soha, vagy ha találkozol is, nemhinném, hogy örökreszóló barátságot kötnétek és boldogan shoppingolnátok, míg világ a világ.

2010. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
En is rajongtam anno egy egyuttesert, de kinovod elobb utobb :) Csak kezdj el csinalni valamit, mint pl sport vagy akarmi ami lekot :)
2010. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Nini97 válasza:
Sziasztok! Az én barátnőm is ilyen már betegesen rajong Kristen Sweartért és már naogyon ideges!Mindig a hasonlóságot keresi magában és Krisztenben!Mondtam eki h ez már beteges és erre felkapta a vizet majd el kezdett kiabál h nem érdekli ha kell elérfilmes karierrt vagy vesz repülőjegyet és kimegy amerikába csak h találkozzon vele. Folyton arról beszél h mennyire hiányzik neki.Nagyon durva, és most megkért h segítsek neki elszoknia erről én megpróbáltam de lehetetlen nem akarja őt "elfelejteni" csak róla tud beszélni!segítsetek légyszi
2011. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

A rajongás nem szégyen és nem is betegség. Az, hogy mekkora méreteket ölt az csak rajtad múlik.

A rajongásban nincs határ.

HAJRÁ RAJONGÓK!!!!!!

2011. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kérdező te is kicsi szörny vagy?:D IMÁDLAK
2011. szept. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Susie J. válasza:
Én Michael Jackson-ért rajongok ugyanilyen szinten, mint te :) Szerintem nem baj, ha az ember ragaszkodik valakihez, tök mindegy, hogy híres ember, vagy nem :)
2013. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!