Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok olyan videót linkelni...

Tudnátok olyan videót linkelni, ahol a Hitgyülekezetében kiátkoznak egy pártot, népcsoportot, vagy személyt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék egy ilyen ceremóniára, hogy néz ki, és mit tartalmaz. Esetleg írhattok is ilyen eseményről, véleményetekről, akár saját tapasztalatról! Köszi!

2014. márc. 31. 22:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Miért nem akarják némelyek, hogy az egyszerű embereknek is jó legyen? Szomorú dolgok ezek. Az ilyen rosszindulatú emberek ellen kell imádkozni. Aki rossz, annak legyen rossz, ha nem akar megváltozni.
2014. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ez így van.
2014. ápr. 5. 15:58
 23/28 A kérdező kommentje:

Mondjuk annak ellenére, hogy egyetértek veled valamilyen szinten, vallom, hogy maguk az emberek, a "sorkatonák" jószándékú emberek nagyon sokan - nemtisztelet a kivételnek-, és meggyőződésből mondják, amit szajkóznak. Egyszerűen übernaivak, és mindent elhisznek, amit Sanyi bácsi mond, "hisz olyan szépen és okosnak tűnően mondja"... azért vannak ott a gyülekezetben. Azért van ilyenre alakítva az egész, hogy csak az marad, aki megeszi a politikai dumát, aki meg nem, az vagy önként eljön, természetes szelekció, aki kételyt szít, persze, hogy nincs mit keressen, még a végén elkezd a többi kételkedni, így aztán összegyűl a sok naiv. Vagy ha maradna, elüldözik, mondván, hogy bűnös. Még családokat is ugrasztottak össze, -amiért olyan családpártiak- csak hogy nehogy "megfertőzze a bűn gondolatával" a másikat. Ha meg ezt elmondod, akkor "neeeem ugrasztunk össze senkit, viszont az bűnös volt, azért kellett összeugrasztani őket".


No de nem akarom, hogy provokatív poszt legyen a a kérdésemből, a tények beszéljenek magukért. Ha tudtok videót, vagy hasonló írást, cikket, kivonatot a kérdésben említett jelenségekre, szeretettel várom.

2014. ápr. 10. 08:55
 24/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem érzem magam gyűlölködő, rasszista zsidónak, sőt, még a vallást sem alakítottam politikává, de attól még lehetek undorító. Kérdés, ki, mitől undorodik.
2014. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igen, ismerem az anticionista zsidók véleményét valamennyire. Megdöbbenve hallgattam, hogy lényegében nem hogy a Bibliában van benne, hogy ez az egész cionista előrenyomulás Isten-ellenes - mert ez még relative tudtuk - hanem a Tórából is (ha jól emlékszek) ez derül ki! Hitgyülisék nem, hogy azt mondják, hogy Biblia alapú, amit tanítanak, hanem ennek ellenére mégis Biblia ellenes is amit mondanak sokszor, csak hát ahhoz nem ártana ismerni az Írást és egészben látni.

2014. ápr. 11. 08:40
 26/28 anonim ***** válasza:
Agymosott elmebeteg vagyok :-( . Azért ezt jó tudni.
2014. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Kérdező! Nem egyszer halottam olyat, hogy aki kilépett a hitgyülekezetből arra átkot szórtak meg ilyenek. Egyik osztálytársam Keresztény Katolikus volt, mindíg ment templomba, hittanra, aztán bekerült a hitgyülekezetbe. Most meg ilyeneket mond hogy ki volt Szűz Mária, mert ő nem ismer ilyet, Mária nem volt szűz, meg hasonlókat. Az elején mindent el akart csalni akit csak tudott... Az egész gondolkodásmódja megváltozott. Hogy őszinte legyek nekem rossz érzésem van ha egyáltalán a hitgyülekezet szóba kerül. Volt hogy néztem ilyen videókat, és nagyon rossz hatással voltak rám... Kiráz tőlük a hideg.
2014. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Az olyan dolgokat ami a bibliában, és a katolikusok körében alap, megtagadtatják velük, és a tök primitív dolgokat meg eléjük beszélik... Ja és ilyeneket mondanak, hogy mi halandók vagyunk, meg ilyesmiket. Ezek szerint ők halhatatlanok is?:))
2014. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!