Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csinaljak? (Hitgyulisek)

Mit csinaljak? (Hitgyulisek)

Figyelt kérdés
Vilagi baratom van ...fogalmam sincs hogy mit kezdjek ezzel az egesszel...szoval nmind a ketten 16 evesek vagyuk ...es o szeretne ..de en hazassag elott nem ...viszont a fiut nagyon szeretem ...ugy erzem hogy Isten kuldte nekem ..de ugy erzem hogy tul vilagi hozzam ...felek hogy ez az "egyuttlet " lesz a kapcsolatunk veszte ...tenyleg miert kell kivarni a hazzasagot? Hol van a bibliaba ilyen?

2014. ápr. 19. 16:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ajánlj neki alkut. Várjatok egy évet, te meg lépj túl azon, hogy "világi". Ha valamelyikőtöknek problémát okoz a maga részét teljesíteni, akkor nem vagytok egymásnak valók.
2014. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Miért akarod, hogy mások mondják meg, mit tegyél, amikor belül Te is érzed? Te is lelkiismerettel születtél, tudod, mit akarsz, miért lennének mások többek nálad, hogy megmondják helyetted azt, amit a lelkiismereted is megmond?
2014. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Akarsz dugni vagy sem?

Vagy inkább szeretkeznél?

Vagy inkább várnál?

És ő, mit szeretne?

2014. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ezzel a fiúval akarod leélni az életed?

Akarsz vele összeházasodni? És ő vele?


Mi olyan különleges benne? Mi nem?

2014. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretem ...es tudom hogy o is szeret es o nagyon is komolyan gondolja sot komolyabban mint en ..mert en tudom hogy vilagi fiuval nem lehet ...es en nagyon komolyan gondolom a vallast..
2014. ápr. 19. 17:12
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Akkor engedd el, hogy egy olyan lánnyal legyen, akit megérdemel, és akinek ő a fontos, nem az embercsinálta vallása.
2014. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor búcsút is inthettek egymásnak. Csak rosszabb lesz ennél, akkor meg inkább hadd legyen egy olyan lánnyal, akivel hancúrozhat, mert így csak lelkileg nehezíted meg a dolgokat neki...
2014. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagyod, hogy a vallás tönkretegye a kapcsolatodat?


Ha akarod, akkor hajrá, ha nem, akkor nem.Ez ennyire egyszerű, felesleges belekeverni, hogy ő világi, te meg nem annyira.

De szerintem kérd meg, hogy egy ideig ne hozza fel a témát, mert te még nem döntöttél, és határozd el magad, de az alapján, hogy te nem vagy annyira világi.

2014. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ugyanezt mondtam neki ...hogy valasszon mast erre azt mondta hogy annyira szeret hogy nem akar elvesziteni es meg azt is mondta hogy nem tud nelkulem elni..
2014. ápr. 19. 17:25
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
Isten önálló akarattal teremtett téged, hogy azt az utat kövesd amit jónak látsz. Ez nem rossz út, nem bűn. A Biblia ilyet nem követel meg, se a katolikusoknál, se a reformátusoknál, evangélikusoknál sem.
2014. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!