Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények mit gondolnak...

A keresztények mit gondolnak a muzulmánokról?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék megsérteni senkit, csak kiváncsi vagyok, hogy mit gondolnak a keresztények a muzulmánokról. Több mint 1 milliárd muzulmán egy téves dologban hisz, vagy mi a helyzet? Úgy értem, hogy a keresztények Jézusban hisznek, de van 1 milliárd másik ember, aki másban hisz. Azt gondolják-e a keresztények, hogy: "ÚÚ, szegény emberek. Nem tudják, hogy mekkorát tévednek. Hogy meg fognak lepődni, mikor haláluk után nem Mohamed próféta fog találkozni velük, hanem Jézus."

Nem vagyok vallásos, és nem is nagyon érdekel a téma, csak ez az egy dologra nagyon kiváncsi lennék. Hogy mit gondol egy keresztény a muzulmánokról. Persze e két vallás helyett tetszőleges más vallást is irhattam volna, az elv a kérdés.


2014. máj. 20. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy kiről van szó és kit követsz, hanem az, hogy kivé vagy, az által akit követsz. ("csak a szíved számit")
2014. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Majd ha úgy gondolkozunk, mint az Isten, akkor megindoklom tévedésed, de így csak meghallgatlak, és nem azonosulok vele, mert én nem evilágért akarok élni. Hiszen itt legfeljebb néhány évtizedig tartózkodunk a nézetem szerint.
2014. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hiszel Istenben vagy Jèzusban???? Ki àll feljebb? Jèzus csak egy pròfèta, ő nem Isten. Egyèbkènt règen èrdekelt a hinduizmus. Van több milliò Isten, de mègis csak egy istenben hisznek..ezek az istenek az isten egyes erelyèt testesítik meg. Pl.külön van isten a termèkenysèghez, vèdelemhez stb....
2014. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!