Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Már teljesen elbizonytalanodta...

Már teljesen elbizonytalanodtam, Jehova, vagy Jézus Krisztus visz be az Ő Örök Királyságába?

Figyelt kérdés

Annyi biblia ismeretem van ,hogy lesz ezer éves királyság ,ahol Jézus a király,és én szeretnék ott lenni Jézussal.

De jönnek egyesek akik azt mondják ,Jehova dönti el ,ki lesz ott.

Mások azt mondják Jézus dönti el,hogy aki hisz benne ,az lesz a királyságba.

A biblia anyi mindent leír, nem tudok eligazodni,és nem is nagyon értem .

Melyik csoportnak higyek?


2014. máj. 28. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Jézus. Több helyen meg van írva. Ö a dicsögés alfa és omega, a kezdet és a vég ls ahogy írja a Biblia, uralkodása örök.
2014. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szeressük egymást ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!


A tanúk Jeh+vához imádkoznak, és ez egyenlő azzal, amikor a Katolikusok szobrok előtt térdelnek. Ugyanolyan bálványimádás, ugyanis a Jeh+va egy hamis kitalált név. Nem létezik!

Ahol Krisztust nem tisztelik ugyanúgy, mint az Atyát, abban a hamis magaválasztotta Istentiszteleti rendszerben démonokat tisztelnek.

2Ján 1:9 Aki félrelép és nem marad meg a Krisztus tudománya mellett, annak egynek sincs Istene. Aki megmarad a Krisztus tudománya mellett, mind az Atya, mind a Fiú az övé.


Ez vonatkozik azokra is akik be sem fogadják Krisztus tudományát. Azoknak sincs egynek sem Istene.

Úr áldjon! :-)

2014. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Itt mindenki olyan okos...Föleg azokat bírom, akik szível lélekkel bizonygatják a tanúk miben tévednek.Miközben szinte biztos hogy maguk sem tudják mi is az "igazság"Meg van írva, az egész világ a gonoszságban vesztegel és nyög....De elvárnák hogy tévedhetetlen vallás képviselje a pogányok idejében a teremtőt.Ez az ember anyag van és kész Ezek az emberek ha Pál idejében lett volna net, ma ott bizonygatnák Saulus keresztény üldöző tehát nem lehet Jézus igazi tanúja.Mindenkinek be kell járni.a saját útját.Ki az aki bátran ítéli meg a másik vallását? Luther Mártont tudtommal katolikus volt.Lépcsőfokokra szűkség van.Isten keresés tapasztalás,hit.Nekem egyértelmű hogy Jézus által, a nevére hivtkozva menekülhetünk meg.Ö az út.De az Atyához vezet akinek Jahve vagy Jehova vagy jah,JHVH a neve.Ö maga mondta "Így imádkoztatok! Mi.atyánk ki vagy a mennyekben szenteltesék meg te neved" És.hogy fejezük be???Jézus krisztus által.Mi nem.világos?
2014. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jehova
2014. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!