Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biblia Jelenések könyvében a...

Biblia Jelenések könyvében a 22,16 mit jelent? Jézus a hajnali csillag vagyis Lucifer vagy mi van? Nem értem.

Figyelt kérdés
"Én Jézus küldöttem az én angyalomat, hogy ezekről bizonyságot tegyen néktek a gyülekezetekben. Én vagyok Dávidnak ama gyökere és ága: ama fényes és hajnali csillag."

2014. jún. 14. 15:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
11%
jézus és a sátán egyazon személy.
2014. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 sandor76 ***** válasza:
40%

A jelenesek konyve elsosorban a felkenteknek irodott,es a foldon levo gyulekezeteknek.

Jezus olyan modon hajnali csillag,hogy feny arad tole ,az igazsag fenye.

Jezus test szerint Davidtol szarmazik ,az o leszarmazottja.Ezert lehet Jehova kiralysaganak a kiralya,mert betolti azt a profeciat,amelyet Jehova kotott Daviddal.Igy David sarja.

Ugyanakkor a gyokere is,mivel Jezus mar joval David elott letezett,es halhatatlan kiraly lessz Jehova kiralysagaban.

Ez meglett jovendolve,mar Mozes idejeben.

A zsoltarok ezt irja rola,zsolt,89;34-37.

Ezek szerint semmi koze luciferhez,akit satan neven is ismerunk.

satan mar az elso profecia ota nem alkotja reszet Jehova szandekanak,csupan az itelet szempontjabol.

2014. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Pietrosol ***** válasza:
0%

Sziasztok!


OFF!


sandor76!


"Jezus test szerint Davidtol szarmazik ,az o leszarmazottja."


Ezt levezetnéd?

2014. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Pietrosol: Első evangélium, első fejezet, első mondat: "Jézus Krisztusnak, Dávid fiának, Ábrahám fiának nemzetségéről való könyv."
2014. jún. 14. 17:46
 5/31 anonim ***** válasza:

A Jehova Tanúi szerint nem áll messze Sátántól mivel ők azt hirdetik,hogy Jézus és Abaddon egyazon személyek,vagyis a mélység angyala.

De ne félj tőlük,mert hazugságokat hirdetnek.

2014. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Pietrosol ***** válasza:
0%

Kérdező!


Amit említesz az József nemzetségéről szól.

2014. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 sandor76 ***** válasza:

Idorendi sorrenbe,David hamarabb elt.

az O leszarmazasi vonalan jelent meg kesobb Jezus,ahogy tudjuk.

Egy szuztol Mariatol szuletett.

Mivel Jehova megigerte Davidnak,hogy a Kiralysaga meg all orokke,david nem lehetett,mert meghalt.

Ez az igeret Jezuson teljesedett,mert miutan meghalt itt a foldon,Jehova halhatatlan kiralyi hatalmat adott neki.

Ezzel teljesedett ez a profecia,amit tobb helyen is jelzett elore a Biblia,hogy igy lessz es,hogy ezt Jezus fogja beteljesiteni.

Mivel Jezus mar joval a fizikai vilag megformalasa elott letezett,igy David elott is,igy lehet a gyokere,vagyis eredete.

Miutan mar kiralyi hatalomban van,David sarja volt ugyan,de megis az ura lett.

Ezt a kerdest feltette Jezus az akkori farizeusoknak,de ok meg akkor nem ertettek,mi mar most tudhatjuk.

2014. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
18%
Végül is parafizikális lényekről van szó, persze hogy mindegyik úgy néz ki mint egy csillag. Ha testet ölt akkor már nem, de az a test sem emberi, ellenálló mint a veszettfene.
2014. jún. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
13%

"Először egy fénygömböt vettek észre, majd mikor a talaj közelébe ért egy fekete szárnyas alakot láttak feléjük repülni, Davidson négy lövést adott le rá, 22 es pisztolyából, látszólag minden eredmény nélkül."


Tessék több UFO irodalmat olvasni, tele vannak az isteneitekkel, angyalaitokkal, kedves vallásos barátaim.

2014. jún. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Pietrosol ***** válasza:
0%

sandor76!


"Idorendi sorrenbe,David hamarabb elt.

az O leszarmazasi vonalan jelent meg kesobb Jezus,ahogy tudjuk."


Dávid származási vonalát József, az ács zárja, viszont Jézusnak nem ő az apja, így Jézus származásának Dávidhoz nincs köze.

2014. jún. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!