Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biblia Jelenések könyvében a...

Biblia Jelenések könyvében a 22,16 mit jelent? Jézus a hajnali csillag vagyis Lucifer vagy mi van? Nem értem.

Figyelt kérdés
"Én Jézus küldöttem az én angyalomat, hogy ezekről bizonyságot tegyen néktek a gyülekezetekben. Én vagyok Dávidnak ama gyökere és ága: ama fényes és hajnali csillag."

2014. jún. 14. 15:10
1 2 3 4
 31/31 Roxy333 ***** válasza:

Na,akkor már én is írok,ha még él a beszélgetés:

Itt nem arról van szó,hogy ki kinek a fia,lánya,unokatesója,rokona,stb...a zsidó nemzetről van szó,azért ez a sok példa,hogy kinek a leszármazottja,mert Jézus zsidó volt,a Biblia simán felsorolhatta volna az összes akkori zsidó nevét,és most vitatkozhatnátok,hogy egyik se volt az apja,de ezt nem is mondta senki,ez szimplán annyit jelent,hogy zsidó volt,mint Ábrahám pl.

2016. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!