Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha meg vagyok keresztelve,...

Ha meg vagyok keresztelve, lehetek sátánista?

Figyelt kérdés
római katolikus vagyok, de nem hiszek Istenben.
2014. júl. 1. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2014. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Ha hülye vagy, miért ne? Megjegyzem, a sátán ( és így a sátánisták ) borzalmasan hisznek Istenben- csak valemiNEK lehetnek az ellenlábasai (ami egy másik neve a sátánnak) sok sikert,pá!
2014. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

Igen, lehetsz mert szabad akaratod vagy Teremtődet elutasítani.

Ezzel csak az bizonyítod nekem, hogy Istennek van igaza, amikor az mondja, hogy az utolsó időkben ilyen hitehagyók lesznek az emberek..

Inkább annak tudakozódnál utána, hogy mi a gond a katolicizmussal...mert hogy probléma, az van. Én is otthagytam őket, mert Isten létezik és szeret, de ahogy ők gyakorolják a vallást, az egy lelki perverzió !

2014. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Már hogy ne lehetnél, üdv a klubban.

Szolgáljuk együtt a Fényhozót és győzzük le azt, aki szenvedésre kényszerít minket itt a Földön!

2014. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embert csecsemő-, vagy kisgyerekkorában kereszteltek meg, tehát nem önszántából és saját elhatározásából, valamint meggyőződéséből jutott erre a döntésre, csak a körülmények sodrása miatt történt ez vele.Oda akarok kilyukadni, hogy így az egész nem ér semmit a vallási hovatartozás szempontjából, akármilyen vallási beállítottsággal rendelkezhetsz ettől függetlenül, amit szabadon gyakorolhatsz.
2014. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Persze hogy lehetsz... Majd kinövöd :)
2014. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 KZitus ***** válasza:
25%
Veled ellentétben, Sátán PONTOSAN TUDJA, hogy Istem létezik, és azt is, hogy halálra van ítélte. Te ezt nem tudtad? Na most dönthetsz, mész e a halálraítéltel oda, ahová való :)
2014. júl. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2014. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz, mivel a sátánisták hisznek benne (csak nem tisztelik).

Tehát, ha sátánista szeretnél lenni, akkor először is hinned kell benne.

Utána pedig jelentkezz abban a templomban, ahol megkereszteltek, és írasd ki magad.


Kzitus, te meg mi lenne, ha a kérdésre válaszolnál?

2014. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy meg vagy keresztelve NEM JELENT SEMMIT.


Hogy melyik vallásba tartozol, azt csakis a saját fejedben dől el.


Ha valamiért mégis zavarna hogy egyszer valaki rádlocspocsolt némi vizet és elmormogott valami értelmetlenséget, írásban kérvényezheted a kikeresztelkedést.

2014. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!