Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha meg vagyok keresztelve,...

Ha meg vagyok keresztelve, lehetek sátánista?

Figyelt kérdés
római katolikus vagyok, de nem hiszek Istenben.
2014. júl. 1. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

A Sátán nem szereti az embert.Miért vonz hát a Sátán?Nincs benne igazság mert ő a hazugság atyja.Még ha viccnek is szántad ő nem fogja.A lelked amelyet Isten kölcsönbe adott neked erre a világra a Sátán kérni fogja tőled fizetségül.Vedd komolyan ezt amit Isten a kezem által küldött hogy gondolkodj el ezen ....


Nap mint nap emberek játszanak azokkal a dolgokkal amelyet komolyan kellene venni.Nem hiába fáj Jézus szíve értetek mert értelmetek nem kívánja az igazság megismerését...Akinek van füle a hallásra hallja meg!

2014. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

Annyi birka béget itt Sátánról, pedig egyáltalán nem ismerik Őt!!

Kedves Kérdező, igen, lehetsz Sátánista!

Ha a szívedben már megtagadtad ezt a dolgot (állításod szerint nem hiszel benne), akkor gyakorlatilag a keresztelkedés érvényét vesztette.

[link]

2014. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12/!

"Annyi birka béget itt Sátánról, pedig egyáltalán nem ismerik Őt!! "


Nos tessék .Itt egy élő példa hogy szeretné megkaparintani a lelkedet....

2014. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igazából a "megekereszteléssel" több probléma is van, pl. a megekeresztelt gyakran nem is tud róla, illetve hiába nem vagy gyakorló hívő, hiába vagy más hit tagja, vagy legyél elismerten ateista, ha vki rádlocspocsolta a vizet, a keresztények még mindig tagjukként tarthatnak számon, ami természetesen vicc (ám ennek ellenére minden évben csökken a számuk!)


Mindenesetre havkit zavar, itt el van mondva hogy tudsz "leiratkozni a hírlevélről" (angol nyelvű):

https://www.youtube.com/watch?v=P3HE7mWQOzU

2014. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
igazából elhiszem h talán van. de ha van is, gyűlölöm
2014. júl. 2. 20:16
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha Istent gyűlölöd .Akkor a Sátánt aki csak a gonoszságot műveli veled azt meg szeretni akarod?!Érdekes felfogás.



Én már régóta beteg vagyok és tudom ez a világ nagyon nehéz.Minden nap ezzel együtt élek.Miért nem akarom Sátánt imádni?Ha épp ésszel felfogod akkor azért nem mert tőle kapom a gondot.Megtanultam szeretni és felfogni hogy vannak nehéz dolgok is.A mérték hogy ki tudsz e tartani.Valakinek nehezebb valakinek könnyebb de minden ember aki erre a világra született megkapja.De van egy út amely Jézus által könnyebbé lehet tenni.Megszületünk és meghalunk .Nemcsak ennyi.Nézz ki a világegyetembe.Sok kérdés nincs megválaszolva az embernél.De ha jobban figyelsz ( nem e világra gondjaira)rájöhetnél hogy nem vagy egyedül.És majd olyan dolgok is felismerhetőek lesznek amelyek nem csak a te szemed érzékel.Hanem a Lelked aki benned van.Isten aki benned lakozik.Nem ösztönös cselekedeteidben élsz hanem Lelki érzelmekkel tele.Légy türelmes és emberszerető !Ne bánts másokat és önmagad!Bizonyíts hogy kitől lettél és hová kell majd menned!Tanulj és majd megérted!Ezért születtünk...

2014. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Most őszintén,a kérdés szempontjából lényegtelen

- hogy a Sátán létezik-e

- hogy a Sátán jó fej-e.


Figyeld ezt a szitut:

- mert anyád judaista volt, ezért a judaisták tagnak számlálnak

- mert a bébicsősz/szomszédnéni/nagymamád rádspriccelt pár csapp vizet a strandon és telepatikusan kereszténnyé nyilvánított, ezért a keresztények tagnak tartanak

- mert vmi muszlim ország felett haladtel a repülőgép mikor születtél, az az ország és vele a teljes iszlám tagnak számlál

- mivel élsz, a budhisták azt mondják budhista vagy

- mivel te stánistának mondod magad, sátánista vagy


Tehát a példaszituáció szerint te egyszerre vagy zsidó-budhista-keresztény-muszlim-sátánista.


The End


-------


VAGY maradunk az ép észnél, és az vagy aminek te vallod magad,a többiek meg le vannak ejtve.

2014. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!