Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért gyűlöl engem az Isten?

Miért gyűlöl engem az Isten?

Figyelt kérdés

Mindíg csak tanulok,de mégis csak közepes vagyok.Matekból folyton csak ketteseket és egyeseket hoztam,megbuktam az érettségin matekból,pedig tényleg mindennap tanultam és gyakoroltam.Soha nem mentem el egy osztálykirándulásra sem,soha nem nyaraltam,nyáron is folyton tanultam.Amit akarok azért mindíg mindent megteszek,de soha semmi nem sikerülhet.Jó akartam lenni matekból,gyorsan akartam futni,jó vívó akartam lenni,azt akartam,hogy javuljon a látásom -tényleg mindent megtettem ezekért,de semmi sem változott,nem sikerültek ezek.Három nyár óta és most is folyton mindennap keresek munkát,de még ez sem sikerül (most a munkaügyisek is próbálnak segíteni.Szeretnék tovább tanulni,de nem lehet,nincs rá pénzem és nem is lesz,ráadásúl ha lenne is kiakarnak engem onnét is rúgni,mert nem ismerik a törvényt.Hiszek Istenben,de nekem soha nem segített.Csak azért,mert nem imátkozok és nem járok templomba?Azért nem imátkozok,mert a családom nem hisz Istenben.Azért nem járok templomba,mert nagyon visszahúzódó vagyok és amúgyis csak pletykálkodni szeretnek nálunk.Viszont elolvastam valamennyire a Bibliát,ismerem a történelmet...Becsületes lány vagyok.

Mégis úgy érzem,hogy nincs is velem,nem akar segíteni,mintha nem is tudja,hogy létezem,vagy olyan,mintha iszonyatosan gyűlőlne.

Már több,mint 8 éve mindennap sírok,mert tényleg a 100%-ot beleadok,hogy valami végre sikerüljön.De nem csak sírok.Tényleg folyton tanulok,aligha tv-zek,mindíg futok...Már tényleg nem bírok élni,most már komolyabban gondolom,hogy felakasztom magam.Már a kötelet is megtaláltam. Legalább azt tudnám,hogy miért gyűlöl ennyire engem az Isten.



2014. júl. 9. 04:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Na azért ez nem teljesen így van Isten nem hiszem, hogy gyűlölne téged!

Képzeld csak, ha ő alkotott minden és az ember neki köszönheti az életét, akkor szerinted gyűlöli az embereket?

Ha szeretnél bármikor szívesen beszélgetek veled, csak kérlek küldjél nekem privátba egy üzenetet hogy szeretnél-e.

2014. júl. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ez a kérdés egy kamu, legalábbis nem hiszem, hogy ember ennyi IQ-val élhet.


Mellesleg a nők nem szoktak akaszkodni.

2014. júl. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A nők nem szoktak akaszkodni??? Nem érdekel,hogy a nők mit szoktak csinálni.Az átlagos megítéléseket hiába készítik.Minden ember a saját neméhez képest cselekedne?

Akkor férfi lennék,mert akasztani szeretném magam?

Ezeket az átlagos gondolkodásokat is unom.Azt gondolod,hogy ettől most meggondolnám magam?Vagy mi a fenének írtad?Mit gondolsz?-azt írod,hogy a nők nem szoktak akasztani -aztán én meg szépen leteszek erről a gondolattól? Jaj,szőke lányka vagyok siralmas az életem,felakasztom magam.Jaj,a nők nem szoktak akasztozgatni,jaj,akkor felvágom az eremet,mert azt szokták a nők csinálni. NEM ÉRDEKEL MILYEN MÓDON,CSAK AZ A CÉL,HOGY VÉGET VESSEK AZ ÉLETEMNEK.


Sok más dolog is bánt engem,de azt csak a privátnak íróknak közlöm.

2014. júl. 9. 06:31
 4/22 anonim ***** válasza:
3%
Ennyi ésszel szabadlábon.
2014. júl. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Tehát, ha "elolvastad valamennyire a Bibliát" , találkozhattál János levelében ezzel: ISTEN SZERETET.

Tehát, amit mondasz lehetetlen. Ahol gyűlölet van, ott nincs isteni erő, azért olyan az, amilyen.

Imádkozz, meghallgat és megtalálod magadban, lelked mélyén a válaszait is, mert a világ világossága bennünk van.

Így most, ahogy tengődsz,csak sodródsz, mint egy falevél, értelmetlenül... Közeledj Istenhez. Ez fontos lehet most az életedben, Jakab4;8:

Közeledjetek az Istenhez, és közeledni fog hozzátok.

2014. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%
Bakker, legyen már életed. Ne a biblia szerint és rendszabályok szerint élj. Sosem leszel sikeres és boldog az életben, ha így csinálod. Engem nem érdekel a biblia, sem a keresztény rendszabályok. Nagyon boldog vagyok, családom, barátaim, jó munkám van. Imádok élni. Neked is ezt tudom tanácsolni.
2014. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

Kit érdekel, hogy mit csinálsz?

Én csak annyit írtam, hogy fogyatékos vagy.


2-es voltam.

2014. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Meg kellene találnod azt, amiben jó lehetsz és örömmel csinálod. Szerintem olyan dolgokat erőltettél, amihez nincs tehetséged és ezért kudarcként élted meg.

Látnod kellene az előnyös oldaladat is. Kitartó és szorgalmas vagy. Ha a megfelelő célt tűznéd ki magad elé, az mindenképpen sikerhez vezetne. (tudom, nem könnyű ezt megtalálni)

Találnod kellene még olyanokat, akikkel rendszeresen és bizalmasan beszélhetsz. Úgy látom még Istennel sem szoktál....:) / "nem imátkozok" /

Nem feltétlenül kapsz tőlük megoldást a problémáidra, de segítenek abban, hogy megtaláld azokat te magad.

Ennyi jutott eszembe, talán nem sok....

Ja és ne kösd még fel magad, bla, bla, bla. Nézz körül, mennyi nyomorult kapaszkodik foggal-körömmel, akiknek százszor rosszabb, mint neked. Fiatal és erős vagy. Gödörbe kerültél, kimászol belőle és csak borzongsz majd, ha visszaemlékszel: huhh, miket gondoltam akkor...

2014. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
Afrikában meg éheznek.
2014. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
Igen, én is bírom az ilyen félkegyelműeket, akik nem tudnak mit kezdeni magukkal a nagy jólétben. Más meg rákos, éhezik, háborúban nő fel stb, és sokszor keményebb lesz mint az ilyen nyámnyila férgek.
2014. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!