Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény nőnek illendő...

Keresztény nőnek illendő magassarkú cipőben gyülekezetbe mennie?

Figyelt kérdés
Hàny cm cipő az ami elfogadott ?
2014. júl. 12. 00:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%
pfffffffffff
2014. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni puffogj otton a wcbe .
2014. júl. 12. 01:03
 3/41 anonim ***** válasza:
60%
illendo. Istennek az szamit, hogy ottvagy, nem az hogy hany centis cipoben mentel.
2014. júl. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
36%

Keresztény szó jelentése Krisztus követő. Jézus nem hordott szerintem magassarkút, tehát nem illendő...


De bakker, ez a fontos??? Embereknek akarsz megfelelni, vagy Jézusnak? Ha szerinted Jézusnak számít, akkor elismerésem. Ha meg embereknek, akkor meg pláne...


Paff

2014. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
13%

Mindenféle díszítgetés, cicomázkodás és egyéb kurvulás SZIGORÚAN TILOS.


l. 1Timótheus2.9-15,

2014. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Sok nő jár a gyülibe magassarkú smink ( vörös rúzs) ,akár mű haj mű mell.A kérdés nem rólam szól tornacipőbe és falmerbe járok gyülibe.
2014. júl. 12. 01:37
 7/41 anonim ***** válasza:
42%

Az 1Timótheus2.9-15 arról szól, hogy az asszony ne a csilicsáléval, hanem a jó cselekedetekkel tűnjön ki. Nem arról, hogy milyen keretek között használja a ruhatárát. Amúgy a rész egy szóval sem említi az emeletes sarut.


Paff

2014. júl. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
58%

Elképzelem ahogy Isten a pokolra küldi azokat akik magassarkúban, vagy kirúzsozva mentek templomba :D

Idióták vagytok konkrétan.

Én is hiszek egy nálunk nagyobb entitásban, de ilyen hülyeségek, baromságok, hogy milyen cipő van rajtam, hogy vagyok felöltözve, végzek-e önkielégítést stb....hogy bagatellizáljuk el a vallást hülyeségek szabályrendszerévé.


Mérjük le centivel a cipőnk talpát, mielőtt templomba megyünk!

2014. júl. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Miért szerintem egy 20 cm sarkú combig érő csizma már lehet közönséges .
2014. júl. 12. 01:56
 10/41 anonim ***** válasza:
48%
De tudjátok mit, ott van a cukor, a gyorskaják, a dohányzás, vagy az emberi lélek igazi sötétsége, az illegális zene letöltés? Akik ezekkel élnek duplán kerülnek a pokolba...vagyis a magassarkú és hasonló hülyeségekből gondolom ezt.
2014. júl. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!