Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény nőnek illendő...

Keresztény nőnek illendő magassarkú cipőben gyülekezetbe mennie?

Figyelt kérdés
Hàny cm cipő az ami elfogadott ?
2014. júl. 12. 00:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
98%
Ebben viszont teljesen egyetértek, hogy a Templom funkciója nem a bordélyház.
2014. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
40%
Ki a legnagyobb akar lenni köztetek az legyen a legkisebb. Az Úr mondta. Amúgy honnan veszed ,hogy Jézust érdekli ,hogy mibe mész? Te Istneért mész? IGEN akkor meg nem szabad ezen gondolkodni. Ha abba mész abba mész ha nem -nem . De Isten nem a cselekedeteid alapján fog megítélni téged ,hanem a hited alapján. Pál római levélbe leírta ,hogy Hitáltal való megigazulást kell elfogadni. Te miért gondolsz olyanokat ,hogy ezt meg ezt meg kell tenned ,hogy Istennel kapcsolatba lépj? Jézus már megadott mindent mikor elvitt midnent a kereszten akkor ő egésséget ,bőséget,békességet adott ezt neked csak elkell fogadnod . Ne állj ehez úgy ,hogy jahjj ha én most 30percre tudok bemenni akkor az milyen már???? NEM . Istenért mész a többi ne érdekeljen.!
2014. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
28%

Másképp fogalmazok:

mi nők azért hordunk magas sarkút, hogy kiemelje a formás lábunk vagy még formásabbá tegye. Ez elvonhatja a férfiak figyelmét és én állítom, hogy BŰN megkísérteni a másik embert, BŰN elvonni Istentől a figyelmét és BŰN kárhoztatni, ha nem bírja ki, hogy ne egy magas sarkús lábat bámuljon!!!!


Ha valakinek ez nem világos, akkor kérjen az Úrtól bölcsességet, mert EZ a szeretet, nem pedig az, hogy abban flangálunk Istentisztelet alatt, amiben akarunk!

TILOS másokat megbotránkoztatni!

2014. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted ez ekkora bűn?????? Az ember eleve hány magassarkús nőt lát az utcán ,tv-be stb... Szerintem ha valaki azért vesz fel magassarkút ,hogy kitünjön akkor az képmutatás.! De ha csak azért veszed fel mert kényelmesebb és abba érzed jól magad. Hidd el nincs az Úr ellenére.
2014. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem olvastátok el az előző kommentjeimet.
2014. júl. 12. 16:42
 26/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, én megkaptam privát, hogy a pokolra jutok, mert ragaszkodom a bibliai igékhez. Amint látod liberalizmus van az egyházakban is. Tudod mit? Csukd be a szemed és ne nézz oda, mert úgysem tudod ezeknek megmagyarázni, annyira a saját testük irányítja őket. Ha egy templomot kifutónak akarják használni, akkor tegyék. El kell onnan menni.
2014. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy vallásos,minek jársz gyülibe?:D


Épeszű ember nem foglalkozik mások öltözködésével.


Persze biztos van 1-2 banya,aki ezért jár ilyen helyekre,mert nincs jobb dolga,ezzel köti le magát,de az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

2014. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Azért mert Jézus követése nem vallás ,hanem egy életstílus.
2014. júl. 12. 21:41
 29/41 anonim ***** válasza:
Uram atyám , Jézus követése Hitre alapszik... Ti azt hiszitek attól mert bűnt követtek el jobban fog utálni titeket? Amúgy az aki az előző kommentelőnek mondta ,hogy pokolra fog jutni az nem valódi Jézus követő mert én inkább segíteni szeretnék bármilyen embernek mint ,hogy azt mondani jahjj de ciscska vagy fúújj közel se megyek hozzád te bűnös szar mivel mind bűnösök vagyunk . Az vesse rá az első követ aki nem bűnös!
2014. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj ,hogy ti másokat néztek hol köthettek belé . Közbe titeket is engem is és mindenkit meg lehetne dobálni le lehet engem 0% olni lehet rám mondani te neked közöd nincs Istenhez de én nap mint nap érzem a szeretét és tudom ,hogy a "pénztárcájában egy képet tart rólam és melletem van" te érzed ugyanezT?

Ti nektek az a bajotok ,hogy nem a szeretetet keresitek hanem mások hibáit de ilyet nem szabad a templom nem kifutó igazad van de miért kötekedsz az ilyen emberrel? Miért te veted el az ilyen embert? Jobbnak érzed magad? Neked nincs bűnöd? Nekem van és én senkit sem tudnék bántani bűnei vagy bármi miatt mert engem is támadni lehetne mint bárki mást. Ti JÉZUST KERESSÉTEK MÁR ... NEM AZ EMBERI HIBÁKAT!

2014. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!