Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kell hivatalosan...

Hogyan kell hivatalosan marasztalni a lelkeszeket?

Figyelt kérdés
Volt a gyulekezetunkben egy beosztott lelkesz, akit athelyeztek egy masik gyulekezetbe. Mi nagyon megszerettuk ot, es nagyon szeretnenk, ha tovabbra is itt maradna. Ugy tudjuk, hogy van arra mod, hogy "marasztaljuk" ot, es akkor maradhatna. Hivatalos uton ezt hogyan tudnank rendezni, megoldani? Elore is koszonom a segitseget :)

2014. aug. 11. 00:43
 1/2 yuda ***** válasza:

Nem tudom milyen gyülekezet milyen lelkésze...talán jobb is. :D

Végső soron van egy nagyon fontos összetevője a dolognak, amit nem tudom kész akarva, vagy véletlenül kifelejtettél: - mit akar az a lelkész?

Ez egy fontos szempont. Mielőtt bármit elkezdenétek intézni, meg kellene őt kérdezni erről. Lehet örömmel megy máshová és egyáltalán nem örülne, ha ti bekavarnátok neki.

Ezt akkor tudod meg, ha megkérdezed.


A te bajod is az, kedves kérdező és ez szerintem népbetegség: keveset, vagy alig kommunikáltok. Feljössz ide érdeklődni, de azzal, akit illet, még csak eszedbe sem jut kommunikálni. Na, ez gáz....

2014. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi problemad van a kerdessel, de ugy tunik, hogy sikerul megoldani :) egyebkent pedig rengeteget beszelgettunk a lelkesszel, es o mondta, hogy nagyon szeretne maradni, de o nem tud ezert semmit tenni:):):)
2014. aug. 15. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!