Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Inkább lehet Sátánban hinni...

Inkább lehet Sátánban hinni mint Istenben mivel ő mindig megmutatja, hogy igenis létezik. Ellentétben Istennel. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
régebben minden nap imádkoztam, de nem hogy jobb lett volna a helyzetem még sokkal rosszabb lett...
2014. aug. 19. 11:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Talán (nincs rá bizonyíték) egyikük sem létezik. Szerintem a Sátánban hívők rossz cselekedetei azok amiért azt gondolod, hogy létezik, nem igaz? :)
2014. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha az imáid nincsenek összhangban Isten igéjével, semmitmondóak, gyakran rombolóak lesznek.
2014. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
ez hülye kérdés, mert ha hiszel a sátánban, akkor hinned kell istenben is, vagy ha szerinted isten nem létezik csak a sátán, akkor felesleges sátánnak nevezned, akkor tulajdonképpen ő az isten, csak neked picit negatív istenképed :D
2014. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

No igen... a "sátán" annyit jelent, hogy "ellenzék". Eredetileg nem negatív szereplő volt.

De ha nincs vezető hatalom, akkor értelmetlen az ellenzék létezése.

2014. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a satan egyet aka r a lelkedet ezert cserebe megtehet par dolgot de az ar tul magas lesz O BECSAP
2014. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!