Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényüldözés a Gyakori...

Keresztényüldözés a Gyakori Kérdéseken?

Figyelt kérdés

[link]

"keresztényüldözés (lat . persecutio

christianorum): tág értelemben a

keresztényeket a hitük vállalásáért

ért nyílt vagy burkolt támadások

összessége;[...]"

Tehát érintett válaszolók, tisztában vagytok vele, hogy ti minket üldöztök vallásunkat inzultáló válaszaitokkal?


2014. szept. 20. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
...és mellette üldözik itt a melegeket, nem fehéreket, tininácikat, kémtrél-hívőket, muszlimokat, zsidókat, liberálisokat, stb. Szóval üdv a klubban.
2014. szept. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Es a noket, a kutyatartokat, a macskatartokat, a ferfiakat, a fiatalokat, es az eldobott faagat.

Kedves kerdezo, csak a kerdeseket lehet itt uldozni, mert a valaszok nem kothetok konkret szemelyekhez, szoval itt max kerdes-valasz uldozes van.

2014. szept. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdezö...


még hozzátenném, az ateista üldözi a keresztényt, a keresztény az ateistát, a "keresztény a keresztényt", a más vallásút...


Természetesen, a vélemény nyilvánitás, az eszmecsere nem üldözés. Beszélgetni lehet magas értelmi szinten, vagy buta csúfolkodós módon. Ez sokat függ az adott egyén inteligenciájától.

2014. szept. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd már meg Kérdező mondjuk a főzés kategóriát! Ugyan ez a köpködést olvashatsz ott is. Emberi trollkodás, nem a keresztények a célpont.
2014. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hmmm....jó a kérdés....Inkább nagyzási paranoia a gyakori kérdéseken? Egyébként részben megértem a problémádat,csak hát nézd,ha felvállalsz egy hitrendszert,tisztában kell lenned vele,hogy sokan fognak megvetni(alappal vagy alaptalanul,ezen már mondjuk lehet vitatkozni)ez nem csak a keresztényekre vonatkozik,hanem sok mindenkire,aki felvállalja magát,felvállal egy hitrendszert,eszmerendszert.Nincs olyan,hogy csak simogatást és egyetértést kapsz.Emellett biztos,hogy nagyon sokan szeretnek is,igyekezz erre koncentrálni.Mindig lesz olyan aki melletted lesz,adjon ez erőt,ha ennyire érzékenyen érintenek a kritikák.Alapvető dolog sajnos,hogy a mi kis Földünkön a legtöbb ember tudatossági szintje igen korlátolt,legtöbben tele vagyunk ítélettel,intoleranciával a másság iránt,ez keresztényekre is ugyanúgy igaz adott esetben.Vagy most lehet,hogy nevetséges példa,de vegyünk egy feketébe öltözött,zenekaros pólós hosszú hajú rockert,én ilyen voltam.Mennyien nézik le? "Nézd már a drogos sátánistát! bakancsban van,milyen igénytelen,fejbe kéne lőni az ilyet,társadalom szennye!" közben se nem drogos,se nem sátánista,nem agresszív másokkal,dolgozik mint a legtöbb ember,csak felvállalta,hogy neki ez a zene tetszik,ez az öltözködési stílus.
2014. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A keresztényüldözés egy létező jelenség a világban, szóval nem kell meglepődni, hogy itt is van.

Mint ahogy minden mást is üldöznek, sajnos nagyon sok itt a frusztrált ember, nézz csak körbe más témáknál.. A minap válaszoltam egy kérdésre esküvő rovatban, aztán valakinek nem tetszett és még a "keresztvizet" is leszedte rólam, mert nem egyezett a véleményem az övével, pedig csak egy olyan horderejű kérdés volt, hogy tetszik-e nekem valamelyik ruha...

2014. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez is a célom.
2017. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!